MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy přihlášené do prvního ročníku

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

22:02:00

Týmy I. ročníku

Zde najdete seznam 112 týmů, které se v roce 2009 přihlásily do soutěže MathRace.

-


(Anti)talenti

(Anti)talenti

Gymnázium Příbram
  • Adéla Zajíčková
  • Barbora Pálková
  • Ondřej Ježek
  • Luboš Ježek

>>>print

>>>print „Gymji“

Gymnázium, Jírovcova 8, Č. Budějovice
  • Martin Mach
  • František Petrouš
  • Ondřej Mička

4.F

4.F

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Michal Mozoľa
  • Mária Seková
  • Marián Paulík
  • Lucia Kurillová

Áno!

Áno!

Gymnázium Jura Hronca, BA
  • Pavol Guričan
  • Natália Karásková
  • Marianna Phuong
  • Michal Hagara

Anti-Matici

Gymnazium J.G. Tajovskeho BB
  • Andrej Zrak
  • Radovan Hlaváč
  • Ondrej Frandel
  • Martin Adamec

Backstreet Girls

Backstreet Girls

Gymnázium Břeclav
  • Vavříková Michaela
  • Krejčová Andrea
  • Kosturová Monika
  • Mosnáková Michaela

Bloub blib blob blub

Bloub blib blob blub

Gymnázium Třebíč
  • Michaela Prokešová
  • Karel Rymeš
  • Filip Murár
  • Lucie Zemánková

Borci spod Tater

Gymnázium P. U. Olivu
  • Lukáš Pavličko
  • Matúš Marton
  • Gabriel Dudžák
  • Michal Varečka

Braniacs

Gymnázium P. O. Hviezdoslava v Kežmarku
  • Patrik Pekarčík
  • Pavol Matava
  • Patrícia Mitterová

bububu_ty_mala

bububu_ty_mala

Jarošky
  • Matěj Coufal
  • Martin Moučka
  • Adam Šabacký
  • Matouš Kratochvíl

Bůžci

Bůžci

SOŠ a SOU Lanškroun
  • Dana Jandová
  • Petr Hajzler
  • Václav Macek
  • Petr Vaníček

Bystrí, silní, tvoriví

Bystrí, silní, tvoriví

Gymnázium B.S.Timravy, Lučenec
  • Michal Anderle
  • Peter Petrinec
  • Lukáš Matúška
  • Michal Mitter

Cencúle spod Tater

Gymnázium P. U. Olivu
  • Júlia Cehelská
  • Maroš Beluško
  • Terka Gabonayová

Coca Cola team

Coca Cola team

Biskupské gymnázium Barvičova 85
  • Pavel Čoupek
  • Jan Hrdlička

čtyři hřebíčky do rakve matematiky z prestižního ústavu Pekařova

čtyři hřebíčky do rakve matematiky z prestižního ústavu Pekařova

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi
  • Zbyněk Bambušek
  • Jan Kukral
  • Jakub Dvořák
  • Ladislav Futtera

Dašická

Dašická

Gymnázium Dašická 1083, Pardubice
  • Jan Rule
  • Lukáš Fajt
  • Jakub Šnor

di_em_džej

di_em_džej

Gymnáiuzm Hlinská, Žilina
  • Marianna Repáková
  • Denisa Púčková
  • Janka Nová

Division by zero

Division by zero

SPŠE, Koterovská 85, 32600 Plzeň
  • Karel Tesař
  • Jiří Keresteš
  • Jakub Pekař
  • Vojtěch Pszczólka

Drtitým

Drtitým

Gymnázium Dr.Josefa Pekaře (MB)
  • Kopřiva Jaroslav
  • Kubelka Miloš
  • Dlouhý Martin
  • Jelínková Veronika

Dřevorubci

Gymnázium Zlín – Lesní čtvť
  • Petr Cagaš
  • Kateřina Márová
  • Jan Kotík
  • Dušan Variš

DUO

DUO

Gymnázium Malacky
  • Drozd Stanislav
  • Pavúková Simona
  • Matušková Lenka

Dva páry ťežkejch hlav

Dva páry ťežkejch hlav

Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
  • Marek Vojtek
  • Andrej Mudroch
  • René Havelka
  • Ivana Bachurová

Easy to kill

Easy to kill

Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen
  • Adam Barniak
  • Adrián Bielik

ERDAPFEL!

ERDAPFEL!

Gymnázium Boskovice
  • Ladislav Rozkošný
  • Michal Páral
  • Libor Zvěřina

Executer

Executer

Gymnázium Pardubice, Dašická 1083
  • David Vondrák

faltus team

Gymnázium Voděradská
  • Milan Válek
  • Vladimír Nahodil
  • Jaroslav Koliha
  • Miloš Prágr

GéPéHá

GéPéHá

Gymnázium Pavla Horova, MI
  • Július Gelžinský
  • Milan Jančár
  • Martin Štofa

ggg

ggg


GOMKE

GOMKE

Gymnázium Opatovská ,KE
  • Kaduk Ladislav
  • Saksa Martin
  • Staňa Martin
  • Terifaj Ľubomír

Gubkáči

Gubkáči

Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen
  • Marián Orem
  • Tomáš Ľupták
  • Miroslav Hrčka
  • Matúš Žiga

Gumídci

Gumídci

Gymnázium Křenová
  • Michaela Florianová
  • Veronika Mokrá
  • Denisa Táchová
  • Daniela Vasasová

Gumidžús

Gumidžús

Gymnázium PB Slovakia
  • Lenka Bačinská
  • Viktor Gregor
  • Marek Leštach
  • Róbert Hariš

Gymik

Gymik

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23
  • Martin Holeček
  • Mirek Jarolím

gymnazistky

gymnazistky

Gymnázium Ľudovíta štúra
  • Nikola Krahulcová
  • Dominika Kubíková
  • Katarína Martinková
  • Kristína Bábeľová

GymPD

GymPD

Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza, Slovenská republika
  • Jakub Chalmovianský
  • Michal Chribik
  • Matej Jadroň
  • Roman Laluha

Gympláci první

Gympláci první

Gymnázium Příbram
  • Tomáš Hájek
  • Michal Valta
  • David Mráz
  • Míša Tršová

GymplGang

Gymnázium Český Krumlov
  • Štěpán Sršeň
  • Kateřina Duspivová
  • Filip Hermann
  • Vlastimil Prokop

Gymza

Gymza

Gymnázium Hlinská 29, Žilina
  • Monika Kostolná
  • Andrea Lunterová
  • Peter Pleško
  • Patrik Roob

GyTu Solvers

Gymnázium Turnov
  • Martin Zikmund
  • Jan Polášek
  • Alena Novotná
  • Ondřej Zlevor

Heuréka

Heuréka

Masarykovo Gymnázium Vsetín
  • Martin Tesař
  • Vojěch Bednárik

high school students

high school students

Gymnazium Křenova
  • Tereza Polášková
  • Kateřina Vlachová
  • David Galuška
  • Vítězslav Krejčí

HighStakes

HighStakes

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
  • Jiří Mrázek
  • Filip Pavloň

Hrochopsi

Hrochopsi

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Peter Magic
  • Matúš Ferienčík

Hvannadalshnukur

Hvannadalshnukur

Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen
  • Zuzana Krčmáriková
  • Valdemar Švábenský
  • Martin Strhársky
  • Filip Sonta

Chrústiky

Chrústiky

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Matúš Dzurilla
  • Tomáš Husár
  • Radka Masloviaková
  • Matúš Stehlík

Into the Madness

Into the Madness

Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen
  • Peter Javorka
  • Daniel Kulfan
  • Peter Šuchaň

jednotky

jednotky

Gymnázium Malacky
  • Vícen Lukáš
  • Krenek Tomáš
  • Hoďovská Dominika
  • Vrábel Maroš

KaPaCity Junior

KaPaCity Junior

Gymnázium Kráľovnej pokoja (Gym KP Žilina)
  • Michal Petričko
  • Dominik Jurek
  • Eva Branická
  • Daniel Bobuľa

KaPaCity Senior

KaPaCity Senior

Gymnázium Kráľovnej pokoja (Gym KP)
  • Tomáš Isteník
  • Miloslav Ďuratný
  • Michal Uhliarik
  • Dušan Koleno

Kapitánka je Patrik

Kapitánka je Patrik

Mendelovo gymnázium Opava
  • Patrik Filip
  • Sebastián Filip
  • Tomáš Hadámek
  • Petra Koščáková

Kapre

Gymnazium Grosslingova
  • Marek Kukan
  • Pavol Kossaczky
  • Marta Kossaczka
  • Mario Miglierini

Kepler oranžový

Kepler oranžový

Gymnázium Jana Keplera
  • Dan Šafka
  • Petr Machek

Kepler žlutý

Kepler žlutý

Gymnázium Jana Keplera
  • Kačka Honzáková
  • Tomáš Nosek
  • Dan Řezníček
  • Michal Srb

Kocinka

Kocinka

krenova36
  • Vit havel
  • David Kostak
  • kamil jurnecka
  • ondrej dressler

Kockáči

Kockáči

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica SK
  • Jakub Cimerman
  • Adrián Kormoš
  • Michal Čierny
  • Filip Guzma

Konvexní konspirační konkláve Kojakových kongruentních kujónů konvergujících ke konečnu aneb K9

Konvexní konspirační konkláve Kojakových kongruentních kujónů konvergujících ke konečnu aneb K9

Jaroška, Brno
  • Vladimír Sedláček
  • Tomáš Jordán
  • Bedřich Said
  • Tomáš Moutelík

Krokodílovia

Gymnázium Veľká okružná, Žilina, SR
  • Martin Bachratý
  • Soňa Galovičová
  • Katarína Jasenčáková
  • Ľubomír Jagoš

Lebedníci

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Radka Penčevová
  • Dan Reitmitz
  • Václav Rozsypálek
  • Jiří Lebeda

levice

levice

gymnazium ludovita stura zvolen
  • silvia baloghova
  • lea balisova
  • barbora benova

LG fandí hvězdám

LG fandí hvězdám

Lepařovo gymnázium Jičín
  • Michal Bilanský
  • Vojta Fišer
  • Zuzka Brunnerová

lol

lol

gymnazium ludovita stura vo zvolene
  • milan freibold
  • peter floch
  • norbert bocek
  • jakub „emo“ marko

Malý Bůžci

Malý Bůžci

SOŠ a SOU Lanškroun
  • Dana Jandová
  • Petr Hajzler
  • Václav Macek

Martin+Milan

Martin+Milan

Gymnásium Boženy Němcové Hradec Králové
  • Martin Tláskal
  • Milan Langhamer

Matfyzaci

Matfyzaci

GLS Zvolen
  • Michal Gombala
  • Martin Kyseľ

Matrace

Matrace

Gymnázium Příbram
  • Tomáš Kozel
  • Adéla Matoušková
  • Martina Češková
  • David Příhoda

Maxipsi Fíci

Maxipsi Fíci

MěVG Klobouky u Brna
  • Stanislav Smutný
  • Lucie Ponzerová
  • Ludmila Klimešová
  • Martin Fiala

Mendlak1D

Mendlak1D

Mendelovo gymnázium Opava
  • Marcel Rodák
  • Lukáš Hendrych

Miskopo corp

Miskopo corp

SPŠ Poprad
  • Michal Polovka
  • Benjamín Handzuš

Miskopo corp.

Miskopo corp.

SPŠ Poprad
  • Michal Polovka
  • Benjamín Handzuš

Název_týmu

Název_týmu

Gymnázium KomenskéhoTrebišov
  • Norbert Ferenčík
  • Dávid Jurič
  • Daniel Tóth
  • Boris Roško

Nerudův mozeček

Nerudův mozeček

Gymnázium Jana Nerudy
  • Ondřej Bajgar
  • Jan Grabík
  • Jan Paroubek

no flop

Gymnázium Hlinská 29
  • Veronika Juršová
  • Barbora Janusová
  • Veronika Dikošová

Odviate vedrom

Odviate vedrom

Gymnázium Ľ. Štúra Zvolen
  • Veronika Dobrovičová
  • Terézia Turčanová

OFIGHT

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23
  • Filip Hlásek
  • Jakub Suchý
  • Jan Škoda
  • Filip Štědronský

ovečkine ovečky

Gymnázium J.G.Tajovského
  • Filip Adler
  • Jana Fodorová
  • Imrich Gulai
  • Zuzana Kordová

P.E.S.

P.E.S.

Klasické a španělské gymnázium Brno Bystrc
  • Sandra Adramanovská
  • Josef Kala
  • Eliška Kutrová

para-Nmethylaminoazobenzen

para-Nmethylaminoa­zobenzen

Gymnázium Praha 9
  • Jiří Linhart
  • Kateřina Rulfová
  • Sára Špeciánová
  • Lucie Slavníková

Pavomoni

Pavomoni

GFP Neratovice
  • Patrik Drhlík
  • Ondřej Franek
  • Monika Sedlická
  • Vojtěch Kolář

Pejsci a kočička

Pejsci a kočička

Gymnázium Petra Bezruče
  • Jiří Biolek
  • Lucka Martinková
  • Vojtěch Pravec
  • Lukáš Rundt

Ph!

Gymnáziun Mikuláše Koperníka
  • Eli Brázdilová
  • Káťa Solovská
  • Václav Kapsia
  • Juráš Křivonožka

Pch!

Gymnázium Mikuláše Koperníka
  • Bára Mólová
  • Simča Domesová
  • Péťa Boroš
  • Kuba Solovský

Poker face

Poker face

Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov
  • Jan Mašek
  • Jan Hrabě
  • Tomáš Kumsta
  • Lenka Houdková

Pussykiller

Pussykiller

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Thomas Rozina
  • Patrik Kocian
  • Matúš Murín
  • Jakub Cérovský

Rasta

Rasta

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Peter Magic
  • Martin Gajdoš
  • Matúš Ferienčík

Red - White PRIDE

Red – White PRIDE

ISŠ COP Olomucká 61
  • Veronika Vavrušková
  • Adam Hrubý

Sanctuary

Sanctuary

Gymnázium Ostov
  • Matěj Lébl
  • Jakub Kvapil
  • Bára Kanická
  • Karolína Kubínová

SenGymáci

SenGymáci

Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
  • Tomáš Spusta
  • Matej Kovačič
  • Katarína Velická
  • Dominik Hurban

Slezgym

Slezgym

Slezské gymnázium Opava
  • Tereza Růžičková
  • Michal Kopf
  • Petr Lichý
  • Jana Tutková

Spravíme dieru do sveta

Gymnázium Andeja Vrábla v Leviciach
  • Matej Šimšík
  • Vladimír Bača
  • Juraj Korček

Šorfovci

Šorfovci

Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
  • Václav Kapoun
  • Petr Klička
  • Andrea Tláskalová
  • Ivana Havelková

TOtalni FRustrace HYbrydnich BObru

TOtalni FRustrace HYbrydnich BObru

Gymnazium Jaroska
  • Tomáš Lamser
  • František Fiala
  • Hynek Jemelík
  • Bohuslav Zmek

Traktoristi

Traktoristi

Gymnázium Voděradská, Praha
  • Michal Soucha
  • Jiří Salavec
  • Vítězslav Štván

Triel

Triel

Gymnázium, Hlinská 29,Žilina
  • Lucia Ripelová
  • Lenka Barčáková
  • Lucia Sandanusová

Troubové Na eNtou

Troubové Na eNtou

gymnázium,Brno,Kře­nová 36
  • Eva Drbalová
  • Adam Havel
  • Aneta Pešková
  • Katka Labudová

Truntulíni

Truntulíni

Gymnázium Turzovka
  • Peter Litvik
  • Michal Šamaj

Tupa keso dumplings

Tupa keso dumplings

Gymnýzium J. Gregora Tajovského
  • Lea Kaličiaková
  • Miroslav Šiklóši
  • Ján Baliak
  • Teraza Perlácová

UAC

UAC

Wichterlovo Gymnázium
  • Marek Vavrečka
  • Martin Vavrečka

Úsměv přejeté žáby

Gymnázium Boskovice
  • Tomáš Pikálek
  • Tomáš Syrový
  • Jiří Nárožný
  • Dominika Kalasová

VeJeDeJe

VeJeDeJe

Jaroška
  • Václav Raida
  • Jan Stopka
  • Dominik Tělupil
  • Jana Sotáková

Vejtahové

Vejtahové

Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť
  • David Svoboda
  • Matěj Kocián
  • Jan Gregorovič

Vidláci

Vidláci

Gymnázium Blansko
  • Jiří Jelínek
  • Martin Vaněk

Vlastenci

Vlastenci

Gymnázium A.Jiráska v Litomyšli
  • Kristýna Bednářová
  • Kateřina Ševčíková
  • Šimon Bořek
  • Stanislav Pár

Vocásci

Vocásci

MěVG Klobouky u Brna
  • Monika Kopečková
  • Tomáš Lesovský
  • Barbora Zelinková
  • Nikol Kvardová

We are the best...pause...NOOOT

We are the best…pause…NOOOT

Gymnázium J.G. Tajovského BB
  • Ján Murín
  • Marek Furák
  • Martin Kropil

WeSwearSheWas18

WeSwearSheWas18

Gymnázium Kojetín, Svatopluka Čecha 683
  • Karel Beneš
  • Marek Raclavský
  • Radek Vitík
  • Pavel Francírek

Začíname

Začíname

GJGT BB
  • Barbora Kubišová
  • Mária Nedelová
  • Matej Neradný
  • Táňa Supuková

zastávka

zastávka

Gymnázium T.G.Masaryka Zastávka
  • Jana Kolegarová
  • Boris Valo
  • Karel Laš
  • Dagmara Šumberová

zvgymnazisti

zvgymnazisti

Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen
  • Miroslav Uhliar
  • Martin Zápotocký
  • Štefan Kupec

Žabaři

Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
  • Michal Válek
  • Ogast Otáhal
  • Jan Pilát
  • Petr Kyncl

žiliňáci

žiliňáci

gymnázium Hlinská,žilina
  • Gabriela Seifertová
  • Michael Cigánik
  • Ivana Kyselová

Žoužel

Žoužel

Gymnázium Příbram
  • Lucie Suchá
  • Veronika Benešová
  • Markéta Černá
  • Jarda Bobek


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová