MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

20:33:28

Zde najdete seznam týmů, které jsou přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 60

GAMČÁCI a ŠKÔLKAR

GAMČA (Muizanmyg Ávognilssörg) pre pomalších {Gymnázium Grösslingová}
  • ŠKÔLKAR (Nitram Okcub) pre pomalších {Martin Bucko}
  • GAMČÁK (Šútam Ošpap) pre pomalších {Matúš Papšo}
  • GAMČÁČKA (Akdar Ávoríb) pre pomalších {Radka Bírová}
  • GAMČÁČKA (Arobrab Ávorovaj) pre pomalších {Barbora Javorová}

\o/

\o/

Gymnázium Jura Hronca
  • Andrej Kovács
  • Samuel Longauer
  • Mária Mičeková

aMATHéři

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Václav Janáček
  • Klára Pernicová
  • Jiří Kalvoda
  • Klára Dvořáčková

Asdasd

Asdasd

Gymnázium Grösslingová
  • Jozef Mrkva
  • Štefan Uhorka
  • Peter Paprika
  • Adam Rajčina

Blesk McQueen

Blesk McQueen

Wichterlovo gymnázium
  • Tomáš Janoušek
  • Tomáš Hrbáč
  • Mikuláš Novotný
  • Jonáš Dej

Bouda

Bouda

Gymnázium Příbram
  • Krejsa Jan
  • Hrubant Jiří
  • Havlíčková Zuzana
  • Klasnová Tereza

BrocoLee

BrocoLee

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Anna Hronová
  • Lukáš Kycl
  • Linda Pezlarová
  • Klára Horná

Ding a Dang

Ding a Dang

Gymnázium Jura Hronca
  • Minh Dang Huy
  • Karolína Jediná
  • Eva Dingová
  • Filip Amberský

f(Filip*f(kámen))=Aničina rozbitá hlava

Gymnázium Jakuba školy, Přerov
  • Filip Vrťo
  • Anna Pecháčková
  • Ondrej Dulanský
  • Vendula Onderková

F3lLazZ

F3lLazZ

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
  • Štěpán Hartman
  • Martin Hronek
  • Kryštof Jasenský
  • Jan Divila

GAMČÁCI bez ŠKÔLKARA

Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava
  • Matúš Zelko
  • Adrián Šegeda
  • Jozef Csipes
  • David Belobrad

GAMČÁCI ŠKÔLKARI

GAMČÁCI ŠKÔLKARI

GAMČA
  • Filip Makara
  • Branislav Bubán
  • Ivan Kushpel
  • Samuel Stanek

GJH

GJH

Gymnázium Jura Hronca
  • Matej Haverlík
  • Lucia Krajčoviechová
  • Maroš Studenič
  • Erik Tóth

Gymstr

Gymstr

Gymnázium Strakonice
  • Sára Klenovcová
  • Eliška Valentová
  • Nikola Maroušková

Hobo sapiens

Gymnázium, Legionářů 402, Příbram
  • Adam Karas
  • Jakub Dřevo
  • Michal Pech
  • Monika Weisheitlová

Ivo

Ivo

Gymnázium, Legionářů 402, Příbram,
  • David Bálek
  • Anežka Vojáčková
  • Aneta Smetanová
  • Patrik Čihák

Jaroška v exilu

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
  • Daniel Perout
  • Zdeněk Pezlar
  • Jindřich Matuška

Jfap

Gymnázium J. G. Tajovského
  • Andrej Špitalský
  • Peter Kochelka
  • Filip Frgelec
  • Juraj Jánošík

Kája team

Kája team

BiGy Brno
  • Karolína Podivínská
  • Karolína Krejčiříková

Keep KALM

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Korba Devát
  • Aduška Heroudková
  • Lanička Bušová
  • Mísa Halaštová

Khhhanán

Khhhanán

Gymnázium Brno Křenová 36
  • Lucie Čížková
  • Petra Kunovská
  • Kateřina Kulíšková
  • Markéta Kyselová

Koňskovlasá žíněnka

Koňskovlasá žíněnka

Gymnázium, Plzeň
  • Ondřej Sladký
  • Adam Blažek
  • Petr Hladík
  • Eliška Pirnosová

Kpt. Jaroš je lepší než Cpt. Morgan

Kpt. Jaroš je lepší než Cpt. Morgan

Gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše
  • Jaroslav Herman
  • Tomáš Chlebovský
  • Kryštof Křejpský
  • Jan Malachta

Lentilky

Lentilky

Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
  • Petra Křápková
  • Lukáš Cach
  • Kateřina Konečná
  • Barbora Boháčová

LSD

LSD

Střední průmyslová škola chemická, Brno
  • Lucie Vystrčilová
  • Matěj Skřivánek
  • Dinh Nguyen Thanh Long

Matrace

Matrace

Mendelovo gymnázium, Opava
  • Anna Stejskalová
  • Anna Aronová

MELE

MELE

Gymnázium Brno Křenová 36
  • Eliška Mazancová
  • Lada Vyorálková
  • Michaela Frendlová
  • Ema Rotterová

MemeRace

Mendelovo Gymnázium Opava
  • Petr Skupien
  • Karel Chwistek
  • Vojta Janošík
  • Johan Paul

MethRace

MethRace

Střední průmyslová škola chemická Brno
  • Jakub Bodnár
  • Anatoly Moskvin
  • Jaroslav Beran
  • David Měšťan

Název týmu

Název týmu

Střední průmyslová škola chemická Brno
  • František Janeček
  • Vladimír Skála

Nefeť pleseň

GAMČA
  • Martin Belluš
  • Viktor Imrišek
  • Matej Repa
  • Ivo Novysedlák

Nemáme odpoledne co dělat

Jaroška
  • Viktor Materna
  • Kryštof Zamazal

Postele, ktoré idú vyhrať matrace

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Lukáš Gáborik
  • Tomáš Hulla
  • Jakub Kliment
  • Richard Schwarz

Překližka

Překližka

Mendelovo Gymnázium, Opava
  • Vít Šimeček
  • Michael Ceplý

Sdružení Šlapanických matematiků a intelektuálních introvertů nepochopených společností

Gymnázium a ZUŠ Šlapanice, příspěvková organizace
  • David Olof Unge
  • Martin Vacek
  • Adam Kozubek
  • Jan Vašák

Sešlost

Sešlost

Mendelovo gymnázium, Opava
  • Kateřina Válková
  • Vojtěch Krobot
  • Michaela Valtrová
  • Marin Fof

SlezskyOpava

Slezské gymnázium Opava
  • Dominik Bednář
  • Christian Hughes
  • Jaromír Koflák
  • Klára Vašíčková

Stonks

Stonks

Mendelovo gymnázium v Opavě
  • Hynek Čuška
  • Václav Čech
  • Matyáš Rožnovský
  • Oomáš Ttt

Špit

Špit

Gymnázium Špitálská
  • Vojtěch Žák
  • Lucie Vomelová
  • David Kománek
  • Jan Piroutek

Štyria autisti a pes

GAMČA
  • Anna Semková
  • Adam Gramblička
  • Tereza Vranová
  • Matúš Duchyňa

The True GKJ

The True GKJ

Gymnázium Kojetín
  • Jakub Okruhlica
  • Ondřej Galeta
  • Filip Nový
  • Tomáš Flídr

Ti nejlepší!

Ti nejlepší!

SPŠ Chemická, Brno
  • Matěj Vláčil
  • Alena Čábelová
  • Julie Weisová
  • Matouš Vybíral

To sou zas nápady

To sou zas nápady

Gymnázium Brno-Řečkovice
  • Kateřina Matulová
  • Radek Slavíček
  • David Šponer
  • Nela Sendlerová

TřiCiky

TřiCiky

Bigy
  • Markéta Bučková
  • Tomáš Brtník
  • Kateřina Šumberová

Tvoje Máma

Gymnázium Jana Keplera
  • Petr Dosedla
  • Matouš Šafránek
  • Nikita Ustinov
  • Mikuláš Králíček

Upsss

Upsss

Gymnázium a SOŠ Rokycany
  • Šárka Beranová
  • Štěpán Lisý
  • Tereza Dezortová
  • Tereza Kašáková

Vanitas vaninatum

Vanitas vaninatum

Střední průmyslová škola chemická, Vranovská 65, Brno
  • Miroslav Kratochvíla
  • Matěj Kružík
  • Michal Čotek

VIPostele

VIPostele

Gymnázium JG Tajovského
  • Martin Kmeť
  • Martin Tokár
  • Ivana Medveďová
  • Ľuboš Bariak

Vrúbený potôčik živcom

Vrúbený potôčik živcom

Gymnázium, Poštová 532/9, 042 52 Košice
  • Matej Hanus
  • Martin Andričík

X

X

Wichterlovo gymnásium
  • Šimon Černý
  • Anna Hýžová
  • Martin Budín
  • Jan Holub

π != a/b

π != a/b

Gymnázium Nymburk
  • Ondřej Žežule
  • Václav Novotný
  • Gabriela Hladká
  • Jan Doskočil

Underground

Gotlajk

Gotlajk

underground
  • Vladimír Vrbas
  • Gabriela Svobodová
  • Radek Matuška
  • Kamil Obořil

Kam Magalhaes Smeruje?

Kam Magalhaes Smeruje?

underground
  • Marek Murin
  • Tomáš Sásik
  • Ondrej Švehlík
  • Štefánia Glevitzká

Karimathka

underground
  • Řádek Volšák
  • Matěj Doželádek
  • Řepa Minapík
  • Läňka Köpfovah

mackokajka

underground
  • Martin Kollár
  • Pavol Kollár
  • Karin Kollárová

Marňáci

underground
  • Martin
  • Fíla
  • Jirka
  • Pavel

Na párek a dom

underground
  • Kája Kuchyňová
  • Marian Polžak
  • Goci neumí zaokrouhlovat
  • Jane

OneManArmy

OneManArmy

underground
  • ss2656
  • -

Unipák

Unipák

Underground
  • Michal Choma
  • Matej Choma

Voda

Voda

underground
  • Olin
  • David
  • Anička
  • Vodka


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová