MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy MathRace Junior

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

22:07:17

Týmy MathRace Junior

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 62

(J)elita

(J)elita

Gymnázium Blansko
  • Jan Karásek
  • Veronika Vykydalová
  • Markéta Čížková
  • Ondřej Dvorský

1.B4

1.B4

Gymnázium Křenová 36, Brno
  • Zuzana Eliášová
  • Kateřina Pokorná
  • Libor Muselik
  • Tomáš Aubrecht

123zkouška

123zkouška

Jaroška
  • Honza Novák
  • Tomáš Hacko
  • Tomáš Soukeník
  • Tomaš Vacek

5.G

5.G

Gymnázium Třebíč
  • Markéta Peštálová
  • Ondřej Vlach
  • Pavel Nedvědický

A-mike

Klasické a španělské gymnázium, Brno – Bystrc
  • Dominika Krejčí
  • Markéta Elederová
  • Marie Pavlatová
  • Kateřina Němcová

abϱ

abϱ

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
  • Ondřej Darmovzal
  • Ondřej Müller
  • František Prinz
  • Štěpán Šubík

Béčko

Béčko

Gymnázium Strakonice
  • Filip Šmíd
  • Michal Chroust
  • Dalibor Zeman

BLUESCREEN OF DEATH

BLUESCREEN OF DEATH

Gymnázium J. G. Tajovského, BB
  • Milan Augustín
  • Maroš Beťko
  • Jakub Kajúch

Borci na konci

Borci na konci

Gymnázium Teplice
  • Jan Tóth
  • Jakub Havlíček
  • František Brož
  • Hakim Saleh

C-Team

C-Team

Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000
  • Jiří Šebek
  • Eva Neubergerová
  • Petr Cihelka

DomTom

DomTom

Gymnázium tř. Kapitána Jaroše
  • Tomáš Perutka
  • Dominik Pacek

Educanet Praha

Educanet Praha

Educanet Praha
  • Olga Andrusenko
  • Boris Mlynarčik
  • Hana Karmazínová
  • Pavel Baxa

Elementary Errors

Elementary Errors

Gymnázium Nymburk
  • Marek Beran
  • Jakub Fiedler
  • Radek Novotný
  • Michaela Vecková

Emílci

Emílci

Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace
  • Lukáš Kolek
  • Emil Pavelka
  • Veronika Mašková
  • Martina Konkolská

Epic fail

Epic fail

Gymnázium Jihlava
  • Matěj Jelínek
  • Kateřina Varhaníková
  • Kristýna Dvořáková
  • Jan Brukner

Gojdic

Gojdic

Gymnázium bl. P. P. Gojdiča
  • Lýdia Vardžíková
  • Zuzana Graveczová

Gojdic06

Gojdic06

Gymnázium bl. P. P. Gojdiča
  • Michal Choma
  • Lýdia Vardžíková
  • Branislav Janičko
  • Tatiana Miklošová

Gyza

Gyza

Gymnázium Zábřeh
  • Jan Marek
  • Vojtěch Hamala

Hejčín 0

Gymnázium Olomouc – Hejčín
  • Petr Laitoch
  • Igor Alfimov
  • Jakub Chytrý
  • Vojtěch Rudorfer

Hejčín 1

Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Vojtěch Daniš
  • Quan Tran Hong
  • Pavel Tříska
  • Pavel Turek

Hříbci

Hříbci

Gymnázium Brno, Křenová
  • Petra Eckeltová
  • Veronika Mastíková
  • Kateřina Seitlová
  • Marie Hrabovská

Chytrolíni A

Chytrolíni A

Gymnázium INTEGRA BRNO
  • Zuzana Vaďurová
  • Jana Zahradníčková
  • Vojtěch Spousta
  • Adam Lang

Chytrolíni B

Chytrolíni B

Gymnázium INTEGRA BRNO
  • Tereza Janáčková
  • Tereza Salajková
  • David Knoth
  • Marek Špondr

Jarošandy

Jarošandy

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Lenka Petláková
  • Jana Procházková
  • Gabriela Složilová

Jedličkovci

Jedličkovci

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Jedličková Sarah
  • Nahodilová Iveta
  • Přikrylová Monika

jmmn

jmmn

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Juraj Riša
  • Martin Žilák
  • Matúš Halaj
  • Norbert Slivka

KLM Airlines

KLM Airlines

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  • Kamila Hudečková
  • Lenka Čížová
  • Monika Zuzaníková

KURČÍK A SPOL.

KURČÍK A SPOL.

Gymnázium J. G. Tajovského, BB
  • Patrik Banský
  • Petra Hrubjaková
  • Annamária Kotočová
  • Lukáš Kurčík

Mamuti

Mamuti

gymnazium Křenová 36
  • daniela nováková
  • iveta Tupá
  • margaryta kharkivska
  • jiří bednář

Mathschool

Mathschool

Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča
  • Lukáš Htl
  • Martin Htl

Matrace

Matrace

Gymnázium Šumperk
  • Jan Horák
  • Iva Juříková
  • František Vyhnálek
  • Michal Volf

mefihost

mefihost

Gymnázium tř. Kap. Jaroše
  • Filip Buček
  • Metoděj Klang
  • Štěpán Binek
  • Honza Novák

Mentální ubožáci

Mentální ubožáci

Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
  • Jakub Svoboda
  • Miroslav Krabec

Mikro team

Mikro team

Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
  • Marie Michenková
  • Kristýna Pokorná

Nálevníci

Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace
  • Michal Martinek
  • Michal Kiszka
  • Rudolf Koběrský
  • Erik Klemš

Orlando

Orlando

Gymnázium Hladnov
  • Daniel Šebela
  • Robin Hegedüs

Pesáčci

Pesáčci

Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Hana Svobodová
  • Šárka Slamencová

PMS

PMS

Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  • Martin Dlabaja
  • Tomáš Malaník
  • Oliver Balun

prvnibecko

prvnibecko

Gymnázium Křenová 36
  • Jiří Kopuletý
  • Tomáš Aubrecht

Pupíci

Pupíci

Gymnázium Blansko
  • Dan Juříček
  • Míša Večeřová
  • Petr Starý
  • Jirka Kolář

Radomi

Gymnázium, Havířov – Podlesí
  • Radek Kodytek
  • Dominika Galuszková
  • Michael Ončo

RMNK team

RMNK team

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  • Renáta Miková
  • Michaela Procházková
  • Nikola Pečková
  • Kristýna Dolanská

RUBIK POWER

RUBIK POWER

Gymnázium J. G. Tajovského, BB
  • Anthony Fillo
  • Daniel Horák
  • Samuel Pavlík
  • Martin Valach

Rušivý element

Rušivý element

GJŠ Přerov
  • Petr Vincena
  • Jan Škvára
  • Pavel Dostál

Strom

Strom

Wichterlovo gymnázium
  • Vojtěch Král
  • Jan Kočur
  • Jan Špaček
  • Tomáš Jančar

Tak určitě...

Tak určitě…

Gymnázium Vrchlabí
  • Tomáš Fiala
  • Martin Šelep

Ty bláho, to je zánět spojivek!

Ty bláho, to je zánět spojivek!

Gymnázium Kolín
  • Petr Zápotocký
  • Lukáš Pekárek
  • Tomáš Florian
  • Ondřej Svoboda

UVM

UVM

Gymnázium Jana Keplera
  • Jakub Šebek
  • Martin Minasjan
  • Štěpán Dlohoš

V.E.J.K...end

V.E.J.K…end

Gymnasium Aloise Jiráska
  • Vojtěch Černý
  • Eliška Dvořáková
  • Jan Doležal
  • Kristýna Bisová

V.I.Peace

V.I.Peace

Gymnázium Strakonice, Máchova 174
  • Jan Knížek
  • Jiří Čech
  • Růžena Jirsová
  • Eliška Mužíková

vši na pleši

vši na pleši

Gymnázium Žďár nad Sázavou
  • Josef Havlíček
  • Michal Baroš

Vyšinutý Efka

Vyšinutý Efka

Gymnázium Chomutov
  • Jana Novotná
  • Kamil Schlesinger

Wigymáci

Wigymáci

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poaruba
  • Vendula Kotyzová
  • Jiří Jaskowiec
  • Jana Dobešová
  • Daniel Vala

ZJEV

ZJEV

Wichterlovo gymnázium
  • Jana Schwarzerová
  • Vendula Teuchnerová
  • Eva Majdyšová
  • Zuzana Vilamová

živá výčitka

živá výčitka

gymnázium Opatov
  • Helena Hlaváčková
  • Veronika Rottová
  • Anna Dražilová

Underground

Gojdic06U

Gojdic06U

Underground
  • Michal Choma
  • Lýdia Vardžíková
  • Branislav Janičko
  • Tatiana Miklošová

katka

underground
  • Katarína
  • .

Lišky ve vaně

underground
  • Jan Vladimír Sedláček
  • Jan Kvapil
  • Jana Sotáková
  • Jan Homola

MgoOpava

MgoOpava

Underground
  • Marcel Rodák
  • Pavla Bérešová

OAG Vimperk

OAG Vimperk

underground
  • Iva Doubková
  • Karolína Předotová
  • Dominik Předota
  • Barbora Pešlová

PraSe.org

underground
  • Alexander Slávik
  • Josef Tkadlec
  • Miroslav Olšák
  • Michaela Hubatová

PraSe.org – masters

underground
  • Jarda Hančl
  • Tomáš Pavlík
  • Lukáš Zavřel
  • Viktor Szabados


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová