MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

08:01:25

Zde najdete seznam týmů, které jsou přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 83

...

Gymnázium Křenová 36, Brno, příspěvková organizace
  • Michaela Frendlová
  • Ema Rotterová

3 a 3/4.A

3 a 3/4.A

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
  • Jindřich Matuška
  • Daniel Perout
  • Zdeněk Pezlar
  • Michal Tešnar

A posteľné obliečky

GJH
  • Viktória Pravdová
  • Maroš Studenič
  • Jakub Čupka
  • Dávid Vadkerti

AMaTer

AMaTer

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily
  • Magdalena Šlaufová
  • Tereza Machačková
  • Tereza Šupová
  • Marie Palmová

aMATHéři

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Klára Dvořáčková
  • Václav Janáček
  • Jiří Kalvoda
  • Klára Pernicová

Betaroot

Gymnázium Grösslingová 18
  • Viktor Imrišek
  • Matej Repa
  • Martin Belluš
  • Ivo Novysedlák

Betaroot™

Gymnázium Grösslingová 18
  • Tereza Vranová
  • Hana Mičíková
  • Michal Urban
  • Matúš Duchyňa

big brain

big brain

Gymnázium Brno-Bystrc, Vejrostova 2, příspěvková organizace
  • Veronika Jirmusová
  • Dora Cidlinská
  • Jan Trnečka
  • Ondřej Kalandra

Borci na konci

Borci na konci

Mendelovo Gymnázium Opava, Komenského 5
  • Marek Chwistek
  • Michal Vícha
  • Aneta Lorková
  • Jakub Černohorský

definitely not brute force

definitely not brute force

GJH
  • Adam Rajský
  • Erik Tóth
  • Vladimír Vozár
  • Mária Mičeková

Divoké Kachny

Divoké Kachny

Gymnásium Brno, Tř. Kpt. Jaroše
  • Jan Václavek
  • Otakar Vítek
  • Martin Pytela
  • Duc Minh Tran

Fantastická pětka a jak ji narýsovat

Fantastická pětka a jak ji narýsovat

Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
  • Čeněk Motyčka
  • Alžběta Kadlecová
  • Adéla Buchtová
  • Václav Stávek

Galeje team

Galeje team

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Ladislav Antoži
  • Adrián Mikolaj
  • Jakub Blišťan
  • Jakub Müller

GAMČÁCI a ŠKÔLKAR

Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
  • Radka Bírová
  • Martin Bucko
  • Barbora Javorová
  • Matúš Papšo

GBV Warriors

Gymnázium a Jazyková škola Břeclav
  • Vít Kouřil
  • Nela Helešicová
  • Jan Chlumecký
  • Jakub Hrubý

Girl Power a Dávid

Girl Power a Dávid

Gymnázium Grösslingová
  • Miroslava Pokorná
  • Karin Jakubcová
  • Mária Ostertágová
  • Dávid Drobný

GMLogika

GMLogika

Gymnázium Matyáše Lercha
  • Matyáš Zápeca
  • Tudor Alexandru Stoican
  • Vratislav Pecháček
  • Natálie Nezvalová

Gumkáči

Gumkáči

Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
  • Eduard Mrug
  • Martin Babala
  • Vladimír Drobný
  • Jozef Kyčina

Herausforderung

Herausforderung

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Jakub Koňárek
  • Anna Hronová
  • Lukáš Kycl
  • Kateřina Dvořáková

Hermánci

Gymnázium Brno-Řečkovice
  • Ondřej Pavlík
  • Ondřej Valášek
  • Tereza Novotná
  • Veronika Svobodová

Hm

Hm

Gymnázium Grösslingová 18
  • Richard Henček
  • Sebastián Hajdu
  • Peter Kumančík
  • Tomáš Šuster

J + 3M = 1A

J + 3M = 1A

Gymnázium Grösslingová 18
  • Matúš Bagin
  • Matúš Jonaštík
  • Marek Majerik
  • Jana Fľaková

Jahody

Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava
  • David Belobrad
  • Alex Gašparíková

JOE

Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
  • Hoang Anh Vu
  • Jan Davčík
  • Matthias Thomas Dippold
  • Alena Gorčíková

Juanita

gymnázium Christiana Dopplera
  • Václav Cedrik Belza
  • Klára Grinerová
  • Ondřej Kunc
  • Adéla Karolína Žáčková

Kája Team

Kája Team

BiGy Brno
  • Karolína Podivínská
  • Karolína Krejčiříková

Koňskovlasá žíněnka

Koňskovlasá žíněnka

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
  • Adam Blažek
  • Dominik Farhan
  • Petr Hladík
  • Ondřej Sladký

Kučkovci

Kučkovci

Mendelovo gymnázium Opava
  • Pchálek Jan
  • Daniel Myšák
  • František Bujnovský
  • Emily Beck

Lopaty ze Šlapanic

Lopaty ze Šlapanic

Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
  • Jan Kostrhun
  • Jakub Hodek
  • Tereza Vaněčková
  • Karolína Zemene

MaMaKuŠt

MaMaKuŠt

Gymnázium Brno,třída Kapitána Jaroše
  • Jakub Hlavenka
  • Martin Bulant
  • Matěj Boček
  • Štěpán Povolný

Márovci

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
  • Michal Dvořáček
  • Richard Materna
  • Vilém Faja
  • Adam Slavata

MatGO

MatGO

Gymnázium Opatov
  • Michal Smieško
  • Michal Kraus
  • Le Vu Neumann
  • David Šimůnek

Matrace

Matrace

Mendelovo gymnázium Opava, Komenského 5
  • Martin Boček
  • Jiří Rypl
  • Kateřina Válková
  • Michaela Valtrová

me and the boys

me and the boys

Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
  • Martin Kips
  • Jakub Šváby
  • Matej Čillik
  • Juraj Moza

Ministerské raňajky

Ministerské raňajky

Gymnázium Groessilngová 18, Bratislava
  • Jakub Lubušký
  • Martin Šindelář
  • Daniel Medveczky

muhehe

muhehe

Bigy
  • Markéta Bučková
  • Anežka Brzobohatá
  • Tomáš Brtník

my

my

Gymnázium Grösslingova
  • Matej Urban
  • Tereza Škublová
  • Viktor Balan
  • Matúš Zelko

MyšLenka

MyšLenka

Gymnázium třída Kapitána Jaroše
  • Janča Bušová
  • Olga Dvořáková
  • Tina Kolomá
  • Lea Fojtová

Název byl ukraden

Název byl ukraden

Mendelovo gymnázium Opava
  • Tereza Teplanská
  • Vojtěch Martínek
  • Marek Chobot
  • Klára Heriánová

Název tohoto týmu je ponechán čtenáři jako cvičení

Název tohoto týmu je ponechán čtenáři jako cvičení

Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
  • David Olof Unge
  • Martin Vacek
  • Adam Kozubek
  • Jan Vašák

Nikolky tým

Nikolky tým

Gymnázium Strakonice
  • Eliška Valentová
  • Sára Klenovcová
  • Nikola Maroušková

OnlyMath

OnlyMath

Mendelovo gymnázium, Opava
  • Vojtěch Janošík
  • Johan Paul
  • Petr Skupien
  • Klára Kuchejdová

Osmičky

Osmičky

Gymnázium Třinec
  • Michaela Holotňáková
  • Petr Martynek
  • Rudolf Kubik
  • Vladimír Šnajdr

Patja

Patja

Gymnázium Jana Keplera
  • Viktor Fukala
  • Magdaléna Mišinová
  • Jakub Petr
  • Jan Adámek

Pátrame pošt vrtom

Gymnázium Poštová 9, Košice
  • Martin Andričík
  • Adam Džavoronok
  • Martin Kliment
  • Maximilián Pándy

Perkelt

Perkelt

GJGT
  • Ján Tomášik
  • Richard Turčan
  • Filip Frgelec

pi=22/7

pi=22/7

Gymnázium Boženy Němcové
  • David Weishaupt
  • Tomáš Novák
  • Lukáš Jaroměřský
  • Vojtěch Dedek

Po čtvrté to snad vyjde

Po čtvrté to snad vyjde

Mendelovo gymnázium, Opava
  • Karel Chwistek
  • Martin Fof
  • Vojtěch Krobot
  • Adam Pavelka

Poď sem kam deš

Gymnázium Voděradská
  • Martin Losinský
  • Matěj Ruml
  • Lukáš Veselý
  • Viktor Nezveda

Postele, ktoré idú vyhrať matrace

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Lukáš Gáborik
  • Tomáš Hulla
  • Jakub Kliment
  • Richard Schwarz

radosť

radosť

Gymnázium Grösslingová 18 (GAMČA)
  • Filip Prutkay
  • Uršuľa Mária Kossaczká
  • Alica Dományová
  • Michal Cibulka

Scuderia Ferrari

Scuderia Ferrari

Wichterlovo gymnázium
  • Tomáš Hrbáč
  • Mikuláš Novotný
  • Tomáš Janoušek
  • Anna Hýžová

Schrödinger's pussies

Schrödinger's pussies

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Antonín Sekerka
  • Adéla Heroudková
  • Lucie Reichertová
  • Radka Fojtová

Slavíkovci

Gymnázium Voděradská
  • Matěj Chvojka
  • Tomáš Haken
  • Jan Hejsler
  • Michael Monček

Smurfové z Týna

Smurfové z Týna

Gymnázium Týn nad Vltavou
  • Martin Haikl
  • Martin Bříza
  • Tomáš Kneslík

Spam

Spam

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica
  • Šimon Kapusta
  • Peter Kochelka
  • Andrej Špitalský
  • Martin Kmeť

Stop the count!

Stop the count!

Gymnázium Břeclav
  • David Kamenský
  • Petr Babič
  • Jakub Osička
  • Daniel Juráš

Team

Team

GJP Slavičín
  • Kristýna Bělušová
  • Jan Červeňan
  • Amálie Maryášová
  • Jakub Červeňan

Telč

Telč

Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola v Telči
  • Jan Sláma
  • Vít Nosek
  • Adam Křivánek
  • Tadeáš Fejfar

The True GKJ

Gymnázium Kojetín
  • Michal Takač
  • Daniel Palička
  • David Duchoň
  • Tomáš Flídr

To sou zas nápady

To sou zas nápady

Gymnázium Brno-Řečkovice
  • Kateřina Matulová
  • Radek Slavíček
  • David Šponer
  • Nela Sendlerová

Tvoje Máma

Gymnázium Jana Keplera
  • Matouš Šafránek
  • Nikita Ustinov
  • Petr Dosedla
  • Lukáš Veškrna

Viktor Ježice Je Dračice

Viktor Ježice Je Dračice

Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Jakub Devát
  • Michaela Halaštová
  • Vojtěch Obořil
  • Tobiáš Poláček

Zapni mloka

Zapni mloka

GJH
  • Eva Dingová
  • Peter Rajský
  • Jana Pešková
  • Karolína Jediná

Ze-S

Ze-S

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Matěj Tajovský
  • Oliver Okleštěk
  • Jan Vojta

Underground

aPe VenOM

aPe VenOM

underground
  • Petr Sochor
  • Veronika Borýsková
  • Marek Seďa
  • Ondřej Svoboda

Asi nic

Asi nic

underground
  • MK
  • JM

Dvaja musketieri a Alex

underground
  • Ľudovít Štúr
  • Jozef Miloslav Hurban
  • Michal Miloslav Hodža
  • Ján Hollý

Ex post

Ex post

Underground
  • Matej Hanus
  • Martin Albert Gbúr
  • Branislav Pastula
  • Peter Ridilla

Gáďa a Alfa Samci a Beta Samice

Gáďa a Alfa Samci a Beta Samice

Underground
  • VG
  • KF
  • MK
  • JC

GJGT Revival

GJGT Revival

underground
  • Jakub Cimerman
  • Martin Adamec

Karimathka

underground
  • Josef Minařík
  • Radek Olšák
  • Lenka Kopfová
  • Matěj Doležálek

Kuknem, Mám Spočítané

Kuknem, Mám Spočítané

underground
  • Juro Bodík
  • Marek Murin
  • Mišo Staník
  • Maťo Vodička

Moutes

Moutes

Underground
  • Tomáš Moutelík
  • Michaela Bartesová
  • Jan Homola

Na párek a dom

underground
  • Petr
  • Marian
  • Šutis
  • Václavkovi

Nematematik

Nematematik

Underground
  • Michal
  • Maroš

OMAR

OMAR

Underground
  • Radek Doležal
  • Adéla Šojdrová
  • Monika Janošková
  • Ondřej Bergmann

PPPK

PPPK

underground
  • 1. přítel
  • 2. přítel
  • 3. přítel
  • Olda

PraSe.notold

PraSe.notold

underground
  • Filip Čermák
  • Pavel Hudec
  • Filip Bialas
  • Danil Koževnikov

PraSe.semiold

PraSe.semiold

Underground
  • Anna Doležalová
  • David Hruška
  • Alexander Slávik
  • Josef Tkadlec

Sám doma

Sám doma

underground
  • Jan Herman
  • Jan Herman

Věrná akce bundlu

underground
  • Vladimír Sedláček
  • Vojtěch Suchánek
  • Tran Anh Minh
  • Martin Zahradníček

ὅπερ ἔδει δεῖξαι

underground
  • Ondřej Bouchala
  • Lukáš Folwarczný
  • Michal Opler
  • Jan Bydžovský


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová