MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy 4. ročníku

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

21:47:16

Týmy IV. ročníku

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 103

!!! MAFIA !!!

GaSOŠe Vimperk
  • Tereza Procházková
  • Jana Kukačková
  • Marek Valta

!SVETLOM 2012

Gymnázium, Párovská 1, Nitra
  • Mark Daniel
  • Miloš Kútny
  • Štefan Očkay
  • Katarína Marčeková

3EARAB

3EARAB

gymnázium arabská
  • Jiří Martínek
  • Matěj Sochor
  • Jakub Mifek

A

A

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Jan Bayer
  • Petra Sýkorová
  • Michael Heller

A-team

A-team

Gymnázium Plasy
  • Kamil Šimeček
  • Adam Antoš
  • Matěj Pokorný

AÄEH?!

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Matúš Hlaváčik
  • Katarína Krajčiová
  • Richard Trembecký
  • Martin Vodička

Alpha Team

Alpha Team

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Ján Novotný
  • Marek Malach
  • Matúš Mažáry
  • Tomáš Supuka

Bambusáci

Gymnázium s pol. jaz. vyuč. v Českém Těšíně
  • Adam Jurczyk
  • Adam Buzek

BANSKÝ, KURČÍK A SPOL.

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Patrik Banský
  • Lukáš Kurčík
  • Annamária Kotočová
  • Jakub Kajúch

BLUESCREEN OF DEATH

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Milan Augustín
  • Maroš Beťko
  • Anthony Fillo
  • Jozef Mutiš

Bramboroví lidé

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Barbora Kociánová
  • Petr Novák
  • Vladimír Soviš
  • Kristýna Záhorovská

Bramborový salát

Bramborový salát

GymBos
  • Milan Suk
  • Přemysl Lefler
  • Jakub Němec
  • Kateřina Látalová

Brutální Drtiči

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Albert Uchytil
  • Adam Beran
  • Mikuláš Klokočka
  • Kryštof Berka

Cimrmanologové

Cimrmanologové

Gymnázium Zlín,Lesní čtvrť
  • Vojta Matějíček
  • Libor Smoček
  • Martin Pavlík
  • Barbora Pencová

Dark side

G a SOŠe Vimperk
  • Karolína Předotová
  • Martin Kubiš
  • Marek Myslík
  • Dominik Předota

Dětská herní skupina

Gymnázium J. Kainara
  • Lenka Štěpánová
  • David Schiedek
  • Petr Šimek

DRAM 4F

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica
  • Martin Adamec
  • Dávid Lupták
  • Roderik Ploszek
  • Martin Styk

GHlucin

GHlucin

Gymnázium J. Kainara
  • Jarmila Kučerová
  • Tadeáš Kriebel
  • Martina Widlová

GLS

GLS

gymnazium ludovita stura, zvolen, Hronska 3
  • Filip Čonka
  • Jozef Ondriga
  • Samo Pavúr
  • Michal Bohuš

Gojdic team

Gojdic team

Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča
  • Michal Choma
  • Branislav Janičko
  • Tatiana Miklošová
  • Lýdia Vardžíková

GUHáci

GUHáci

Gymnázium Uherské Hradiště
  • Jitka Janíková
  • Lukáš Fusek
  • Tomáš Lysoněk
  • Jakub Vojtík

Guľe

Gymnázium, Poštová 9, Košice
  • Marko Puza
  • Jakub Dargaj
  • Patrik Turzák

GyBa

Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad Nisou
  • Otto Hollmann
  • Vojtěch Herrmann

gymnázium břeclav

gymnázium břeclav

Gymnázium Břeclav
  • František Prinz
  • Ondřej Műller
  • Lucie Svobodníková

GYOHAVL2014

GYOHAVL2014

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
  • Lucie Stančíková
  • Adam Král
  • Karolína Vykopalová
  • Denisa Kratochvílová

HejČín

HejČín

Gymnázium Olomouc – Hejčín
  • Igor Alfimov
  • Aleš Neoral
  • Petr Laitoch
  • Vojta Rudorfer

Hejčín 1

Hejčín 1

Gymnázium, Olomouc-Hejčín, Tomkova 45
  • Quan Tran Hong
  • Pavel Turek
  • Pavel Tříska
  • Vojtěch Daniš

Hejčín 2

Hejčín 2

Gymnázium Olomouc- Hejčín
  • Jan Martiník
  • Štěpánka Barotová

Hobakaka

G a SOŠe Vimperk, Pivovarská 69
  • Karolína Karasová
  • Jan Navrátil
  • Barbora Pešlová
  • Karel Beránek

Husaria

Husaria

Gymn. s pol. jaz. vyuč. v Českém Těšíně
  • Jakub Kajfosz
  • Roman Slowik
  • Adam Farny
  • Dominik Bojko

Hyperaktivní lenochodi

Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Iva Machačová
  • Tereza Lebedová
  • David Charvot
  • Lukáš Čapek

ibažeby ne

ibažeby ne

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Henrieta Micheľová
  • Kristína Mišlanová
  • Daniel Onduš
  • Žaneta Semanišinová

INVISIBLE Team

Gymnázium J. Kainara
  • Jan Sollich
  • Adam Tietz
  • Michal Břemek

Járovci

Járovci

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Matyáš Nekola
  • Matěj Štěpánek
  • Wahaj Muhammad

KFC

KFC

Gymnázium Mikoláše Koperníka, Bílovec
  • Jiří Grygar
  • Tomáš Moravec
  • Kateřina Neumanová
  • Anna Kufová

Kindergang

Kindergang

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Tomáš Soukeník
  • Tomáš Hacko
  • Jana Procházková

Knedlíci

GMK Bílovec
  • Michal Šrůtek
  • Václav Kapsia
  • Jan Krejčí
  • Kateřina Solovská

Koláčci

Koláčci

Gymnázium, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Bráblík Jan
  • Baboša Jegor
  • Reška Michal
  • Kolář Kryštof

Kost mámy

Kost mámy

Gymnázium, Studentská 11, Havířov-Podlesí, p.o.
  • Štěpán Koláček
  • Martin Melčák
  • Michal Nemčok
  • Jan Steuer

KRUSHERS

KRUSHERS

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Eva Dočekalová
  • Kateřina Vaňková
  • Michaela Jakešová
  • Zdislava Karásková

Křeni

Křeni

Křenova
  • Adam Gregor
  • Martin Fojtl
  • Patrik Pihrt
  • Nikola Nováková

Křeni36

Křeni36

Křenová36
  • Radek Duchoň
  • Josef Oškera

Lachtani

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Kateřina Zíková
  • Klára Procházková
  • Pavla Štursová
  • Barbora Šteklová

Leršané

Gymnázium Matyáše Lercha
  • Karolína Kuchyňová
  • Benedikt Peťko
  • Jan Jurka
  • Mojmír Poprocký

Loupáci

Loupáci

Gymnázium Chomutov, Mostecká 3000
  • Šimon Jelínek
  • Marek Kukučka
  • Patrik Exner
  • Jan Vořechovský

Makovice

Gymnázium, Plzeň
  • Martin Hora
  • Martin Kopřiva
  • Markéta Horová
  • Josef Švec

mAthVENGERS

mAthVENGERS

Gymnázium Olgy Havlové
  • Radka Štefaníková
  • Kateřina Dvorníková
  • Jan Bayer
  • Petr Jahůdka

menejcenne lamy

menejcenne lamy

Gymnazium Grosslingova
  • Zhen Ning David Liu
  • Michal Kobak
  • Hana Krakovska
  • Ema Krakovska

Mental power

Gymnázium s polským jazykem vyučovacím, Český Těšín
  • Samuel Kantor
  • Daniel Szymeczek
  • Andrzej Bardoń
  • Marek Czudek

Mentální ubožáci

Mentální ubožáci

Gymnázium Komenského Havířov
  • Miroslav Krabec
  • Jakub Svoboda
  • Jan Cenek

Methrace

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Martin Žilák
  • Norbert Slivka
  • Jakub Cimerman
  • Matúš Halaj

Metro

Metro

PORG
  • Barbora Hudcová
  • Barbora Fričová
  • Natálie Vydrová
  • Tereza Stopková

MIMA

Gymnázium Veľká Okružná, Žilina
  • Andrea Ječmenová
  • Ivona Hrivová
  • Mária Šramová
  • Mária Halamová

My!

My!

Jaroška
  • Petra Bulantová
  • Anna Nevídalová
  • Bára Výborová
  • Eva Klimentová

NsN

NsN

Gymnázium Jaroslava Heyrovského
  • Luboš Korbelář
  • Karel Kozmík
  • Anežka Škabradová
  • Kristýna Beňová

obchodka

obchodka

Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
  • Radim Kunhart
  • David Koňařík
  • Pavel Divín
  • Martin Korábečný

Objevitelé ztracené cyklometrické funkce

Objevitelé ztracené cyklometrické funkce

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Martina Ježková
  • Vojtěch Dropa
  • Vojtěch Horník
  • Klára Karpíšková

OktávA jede!!!

OktávA jede!!!

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
  • Kateřina Krejčí
  • Ondřej Toloch
  • Tomáš Noskievič
  • Jiří Pelleš

Pat a Mat s.r.o.

Pat a Mat s.r.o.

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Iveta Nahodilová
  • Gabriela Složilová
  • Metoděj Klang
  • Sarah Ivanovič Jedličková

PoKuHrMi

Gymnázium J. Kainara
  • Štěpán Postulka
  • Tomáš Kuča
  • Dominik Hrbáč
  • Jan Mitoraj

Poraženi007

Poraženi007

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Veronika Hájková
  • Vendula Šulcová
  • Jan Brych
  • Pavlína Vojtíšková

Prime-mates aneb Borci žerou Fišingr!

PORG
  • Kryštof Březina
  • Jan Kröbl
  • Martin Pišťák
  • Martin Sochor

Prostě vaše

Prostě vaše

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
  • Sebastian Golat
  • Ondřej Divina
  • Martina Černá
  • Markéta Bosáková

Prváci

Prváci

Slezské gymnázium Opava
  • Mik Matěj
  • Chovanec Zdeněk
  • Hřebíček David
  • Kopf Daniel

PSI

PSI

Gymnázium, Brno, Slovanské náměstí 7
  • Martin Saip
  • Twi Nguyen

Pythagorejci

Pythagorejci

Slovanské gymnázium Olomouc
  • Marek Janka
  • Patrik Šindler
  • Adam Uher
  • Jiří Růžička

Riemannova hypoteční liga

Riemannova hypoteční liga

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Tomáš Kessl
  • Daniel Kessl
  • Tereza Ježková
  • Markéta Stehlíková

Rum

Rum

Gymnázium Chomutov
  • Michal Vytasil
  • Kamil Schlesinger
  • Jana Novotná

Rytíři stolu tvaru elipsy s nulovou excentricitou

Rytíři stolu tvaru elipsy s nulovou excentricitou

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Martin Hanzík
  • Radovan Červený
  • Tomáš Chvosta
  • Miroslav Fil

řezník

řezník

Gymnázium františka hajdy 34
  • Martin Valošek
  • Lukáš Václavek
  • Jiří Adámek
  • Lukáš Drahorád

simulovaná nesoustředěnost

simulovaná nesoustředěnost

Jaroška
  • Jakub Vančura
  • Tomáš Novotný
  • Jan Povolný

Sladké palačinky

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Martin Vavrečka
  • Ondřej Smetana
  • Jan Sabel
  • Marie Smetanová

Spacák

Spacák

Dvořákovo gymnázium
  • Radovan Kneblík
  • Markéta Tomandlová

Společenstvo derivace

Společenstvo derivace

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Vojtěch Valter
  • Lucie Dudková
  • Gábina Lukšanová
  • Michal Nedvěd

Strupkova Dream Team

Strupkova Dream Team

Gymnázium Budějovická
  • David Milec
  • Václav Motyka
  • Jindřich Pikora
  • Vojtěch Straka

Svätá štvorka

Svätá štvorka

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Dominika Petríková
  • Martina Miháliková
  • Jakub Nagy
  • Ken Mikovíny

šormovous

šormovous

jaroška
  • Filip Lamparter
  • Anh Le Hoang
  • Jan Ševeček
  • Jan Šorm

The Best Challengers

The Best Challengers

Gymn. tř. Kpt. Jaroše
  • Vojtěch Suchánek
  • Jaroslav Hujňák
  • Ondřej Krčma

Ti s Díťou

Ti s Díťou

Gymnázium Brno, tř. kpt. Jaroše 14
  • Ondřej Běhávka
  • Jan Dittrich
  • Petr Kaňok

Trojčlenka

Trojčlenka

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Lucie Beranová
  • Natalie Pecková
  • Veronika Šilhová

Tým č. 42

Tým č. 42

Gymnázium, Brno, třída Kpt. Jaroše 14
  • Adam Beneš
  • Václav Krchňák
  • Timotej Šujan
  • Jiří Martínek

Vaclafův výběr

Vaclafův výběr

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Dan Kysilka
  • Vojtěch Macháček
  • Zuzka Kožinová

Veřejná bezpečnost

Gymnázium J. Kainara
  • Karel Gattnar
  • Jiří Kuczaj
  • Jakub Komárek

Vimajual

Vimajual

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Juraj Izák
  • Matúš Leitner
  • Viktória Lešníková
  • Alexandra Koubeková

Viruss

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
  • Stanislav Kubiš
  • Stanislav Smrčka
  • Vladimír Münz

Votohoho

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
  • Vojtěch Král
  • Tomáš Jančar
  • Jan Kočur
  • Jan Špaček

WG-1

WG-1

Wichterlovo gymnázium
  • Vendula Kotyzová
  • Jiří Jaskowiec
  • Jana Dobešová
  • Daniel Kolář

Wściekłe Biedronki

Wściekłe Biedronki

Gymnázium s pol. jazyk.vyučovacím – Gimnazjum z Polskim Językiem Nauczania, Český Těšín, př. organizace
  • Dorota Nowaková
  • Kristýna Maia Chlup
  • Szymon Filipek
  • Marek Folwarczny

Zaregistrujte svůj tým!

Zaregistrujte svůj tým!

Gymnázium Třída kapitána Jaroše 14
  • Honzík Novák Král
  • Tomáš Vavek
  • Katka Kadlečková
  • Monča Přikrylová

Zhluboka se nadechněte – Afrin s metanolem

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Jan Láznička
  • Marek Střelec
  • Tomáš Coufal
  • Jan Schäfer

Underground

Bambusy

Bambusy

underground
  • Kristína Faguľová
  • Jana Baranová
  • Tomáš Babej
  • Marek Derňár

Bohušovci

Bohušovci

underground
  • Bob
  • Bobek
  • Bobíšek
  • Bobánek

DoGa

DoGa

Underground
  • Eva Popová
  • Radim Kusák

GBN

GBN

underground
  • Jan Hrabě
  • Tomáš Kumsta
  • Jan Mašek
  • Lenka Houdková

K1Z

underground
  • Matej Uher
  • Peter Šichman
  • Martin Kollár

Matúško a imaginarni kamoši

underground
  • matus
  • motorova pila

No Chance

No Chance

underground
  • Jakub Jankůj
  • Tomáš Trčka
  • Vladimír Povolný

para-N-methylaminoazobenzen

para-N-methylaminoazo­benzen

underground
  • Kateřina Rulfová
  • Jiří Linhart
  • Lucie Slavníková

PMS

PMS

underground
  • Michal Fleischer
  • Juraj Dobrota

Voľný čas

Voľný čas

underground
  • Lukáš Hatala
  • Lukáš Dvorščák
  • Marianna Iľkovičová

Výkvět matematických aspirantů

Výkvět matematických aspirantů

underground
  • Malý květ
  • Zjevně květ
  • Ćosi ako kvet
  • The bloom

žufouni

žufouni

underground
  • Martin Žufan
  • Eva Žufanová
  • Zuzka Žufanová

ὅπερ ἔδει δεῖξαι

underground
  • Ondřej Bouchala
  • Lukáš Folwarczný
  • Michal Opler
  • Robert Navrátil


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová