MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy 3. ročníku

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

22:27:52

Týmy III. ročníku

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 76

 Mrs.M elite

Mrs.M elite

Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť
  • Vojtěch Matějíček
  • Barbora Pencová
  • Libor Smoček

-d mjůz-

-d mjůz-

Gymnázium Boženy Němcové
  • Anna Dvořáková
  • Zuzana Kalousová

:-)

:-)

Gymnázium Brno tř. Kpt.Jaroše 14
  • Veronika Ambrozová
  • Jan-Sebastian Fabík
  • Darek Cidlinský

=P

=P

Gymnázium L. Novomeského Senica
  • Martin Tomovič
  • Monika Filípková
  • Jana Benková
  • Miroslav Zríni

123

123

Mendeovo gymnázium Opava
  • Marcel Rodák
  • Jana Škrobánková

3tb

3tb

Jaroška
  • Tomáš Soukeník
  • Tomáš Hacko
  • Tomáš Šťáva
  • Benjamin Nevěčný

Alfa je konstantní

Alfa je konstantní

Gymnázium Břeclav
  • František Prinz
  • Ondřej Műller
  • Vojtěch Miklín
  • Michal Pokorný

Anti-matici

Anti-matici

GJGT Banska Bystrica
  • Andrej Zrak
  • Radovan Hlaváč
  • Lea Kaličiakova
  • Ondrej Frandel

Aubrecht Kopuletý

Aubrecht Kopuletý

Gymnázium Křenová 36
  • Aubrecht Tomáš
  • Kopuletý Jiří

BLUESCREEN OF DEATH

BLUESCREEN OF DEATH

GJGT Banská Bystrica
  • Milan Augustín
  • Maroš Beťko
  • Anthony Fillo
  • Jozef Mutiš

Bramboroví lidé

Bramboroví lidé

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Barbora Kociánová
  • Kristýna Záhorovská
  • Vladimír Soviš

Brutova čepel

Brutova čepel

Gymnázium třída Kapitána Jaroše
  • Tomáš Moutelík
  • Jan Homola
  • Tereza Konečná

Céčka

Céčka

Gymnázium Brno tř. Kpt.Jaroše 14
  • Sarah Jedličková
  • Kamila Plačková
  • Lenka Petláková
  • Veronika Bárková

CMPP (Company of Mathematicians and Physicists Prešov)

CMPP (Company of Mathematicians and Physicists Prešov)

Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča
  • Michal Choma
  • Lukáš Hatala
  • Tatiana Miklošová

Cubes

Cubes

GJGT Banska Bystrica
  • Jakub Cimerman
  • Michal Čierny
  • Matúš Halaj
  • Adrián Kormoš

Čehajepa

Čehajepa

Gymnázium Příbram VII, Legionářů 402
  • Martin Hanzlík
  • Radovan Červený
  • Barbora Pálková
  • Kateřina Ježková

Čehakeva

Čehakeva

Gymnázium Příbram VII, Legionářů 402
  • Tomáš Kessl
  • Vojtěch Valter
  • Markéta Černá
  • Tomáš Hájek

DRAM 4

GJGT Banská Bystrica
  • Martin Adamec
  • Dávid Lupták
  • Roderik Ploszek
  • Martin Styk

Dvoja

Dvoja

Gymnázium Křenová 36
  • Aneta Pešková
  • Eva Drbalová

ERDAPFEL!

ERDAPFEL!

Gymnázium Boskovice
  • Libor Zvěřina
  • Ladislav Rozkošný
  • Michal Páral

FiAlKuPa

FiAlKuPa

Gymnázium Křenová
  • Filip Čoupek
  • Alena Zahradníčková
  • Kuba Le
  • Pavel Mazánek

GBN

GBN

Gymnázium Benešov
  • Lenka Houdková
  • Jan Mašek
  • Jan Hrabě
  • Tomáš Kumsta

Geé

Geé

Gymnázium Poštová 9, Košice
  • Marko Puza
  • MIroslav Stankovič
  • Miloslav Homer
  • Jozef Lelič

GFMP

GFMP

Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov n. Kn.
  • Filip Hauptfleisch
  • Nicole Tobišková
  • Tereza Kroulíková

gymls

gymls

Gymnázium L. Stőckela Bardejov
  • Tomáš Fedaš
  • Martin Šmíd
  • Benjamín Dušan Čajka

Heuréka

Heuréka

Masarykovo gymnázium Vsetín
  • Martin Tesař
  • Vojta Bednárik
  • Michal Opler
  • Tomáš Hromada

hmyzáci

hmyzáci

Gymnázium Vídeňská 47, Brno
  • Petr Žufan
  • Karolína Klepáčková
  • Adam Rajnoha
  • Anežka Ondráčková

HoPAnDa

HoPAnDa

Gymnázium Boskovice
  • Petra Továrková
  • Daniela Alexová
  • Jan Tajovský
  • Anna Popková

Chvojejeke

Chvojejeke

Gymnázium Příbram VII, Legionářů 402
  • Martina Ježková
  • Dan Kessl
  • Lubomír Ježek
  • Tomáš Chvosta

i doktora Pavla a plíží se do našeho konventu... ad acta s tím doktore!

i doktora Pavla a plíží se do našeho konventu… ad acta s tím doktore!

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Albert Uchytil
  • Marek Střelec
  • Jan Láznička
  • Jan Schäfer

Jarošandy

Jarošandy

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Monika Přikrylová
  • Gabriela Složilová
  • Iveta Nahodilová
  • Jana Procházková

jmnj

jmnj

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Martin Žilák
  • Norbert Slivka
  • Juraj Riša
  • Juraj Dobrík

K Team

K Team

Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen
  • Filip Čonka
  • Filip Lipiansky
  • Samuel Pavúr

K-Team

K-Team

Gymnázium Ľ. Štúra
  • Filip Čonka
  • Filip Lipiansky
  • Samuel Pavúr

KAMS

KAMS

Gymnázium Boskovice
  • Michaela Macková
  • Alžběta Vašíčková
  • Sabina Trčková

Kokety

Kokety

Gymnázium křenová, 36;
  • Kateřina Seitlová
  • Petra Eckeltová

KoKoSi

KoKoSi

GMK Bílovec
  • Pája Trutman
  • Václav Kapsia
  • Katka Solovská
  • Bára Mólová

KURAMATIC

KURAMATIC

Gymnazium Jozefa Gregora Tajovskeho Tajovskeho 25, Banska Bystrica
  • Matus Hromadka
  • Laura Pavlikova
  • Ivana Pivoluskova
  • Peter Sokol

Last Standing Soldiers of Congruence

Last Standing Soldiers of Congruence

Jaroška
  • Jana Sotáková
  • Václav Raida
  • Jan Stopka

MartinNemaHeslo

MartinNemaHeslo

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB
  • Martin Mach
  • Ondřej Mička
  • Lenka Stará
  • Jirka Guth

MatMat

MatMat

GLS Zvolen
  • Marián Orem
  • Miroslav Hrčka
  • Tomáš Ľupták
  • Jakub Rajčan

mefihost

mefihost

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Metoděj Klang
  • Filip Buček
  • Štěpán Binek
  • Jan Novák

Mega múdre hlavičky

Mega múdre hlavičky

Gymnázium L.Novomeského Senica
  • Marián Medlen
  • Gabriel Kuba

n-tý Elefant

n-tý Elefant

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB
  • Martin Mach
  • Ondřej Mička
  • Fanda Petrouš
  • Lenka Stará

Název týmu

Název týmu

Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
  • Petr Vaněk
  • Jan Krejčí
  • Michal Šrůtek
  • Eli Brázdilová

Pevná vôľa guľôčky

Pevná vôľa guľôčky

OG Alejová 1, Košice
  • Martin Vodička
  • Martin Rapavý
  • Denisa Semanišinová
  • Matúš Hlaváčik

Pohodička...

Pohodička…

Gymnázium, Brno-Řečkovice
  • Martin Hanžl
  • Tomáš Fiala
  • Michal Koláček
  • Jiří Novotný

Pralinky

Pralinky

Gymnázium Boskovice
  • Petra Mertová
  • Tereza Tlamková
  • Markéta Plačková
  • Ludmila Dobrozemská

Protest proti dogmatickému rozumu

Protest proti dogmatickému rozumu

Gymnázium Moravské Budějovice
  • Lukáš Nevařil
  • Martin Šindelář
  • Vláďa Růžička

RUBIK POWER

RUBIK POWER

GJGT Banská Bystrica
  • Patrik Banský
  • Daniel Horák
  • Samuel Pavlík
  • Martin Valach

Rychlý rozvoz pizzy

Rychlý rozvoz pizzy

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Martin Vavrečka
  • Ondřej Smetana
  • Dan Nguyen
  • Jan Sabel

simulovaná nesoustředěnost

simulovaná nesoustředěnost

Gymnázium,Brno,tří­da Kpt. Jaroše 14
  • Dominik Tělupil
  • Tadeáš Kučera
  • Jakub Vančura
  • David Bainar

simulovaná soustředěnost

simulovaná soustředěnost

Gymnázium, Brno, třída Kpt. Jaroše 14
  • Jakub Vančura
  • Tadeáš Kučera
  • David Bainar
  • Dominik Tělupil

Skillers

Skillers

Gymnásium Křenová
  • Jiří Sekanina
  • Eduard Meduna
  • Martin Junek
  • Libor Skokan

Specialita šéfkuchaře

Specialita šéfkuchaře

není
  • Jaroslav Marek
  • Michaela Marková

Šašani

Šašani

Mendelovo gymnázium Opava
  • Adam Šťastný
  • Petr Hruda
  • Dalibor Repček
  • Adam Weicht

Štiplavý ovečky

Štiplavý ovečky

Gymnázium Křenová Brno
  • Jan Dvořák
  • Lukáš Břenek

t3b

t3b

Jaroška
  • Tomáš Soukeník
  • Tomáš Hacko
  • Tomáš Šťáva
  • Benjamín Nevěčný

Te(1/2)am

Te(1/2)am

Gymnázium L. Novomeského
  • Filip Magic
  • Filip Rydzi
  • Tuan Do Anh
  • Peter Loydl

Trifúzor

Trifúzor

Gymnázium Jura Hronca, BA
  • Michal Tóth
  • Soňa Galovičová
  • Matej Molnár
  • Matej Hamaš

TVSWQ

TVSWQ

Gymnázium Budějovická
  • Veronika Niederlová
  • Prokop Vodička
  • Vojtěch Straka
  • David Milec

Ty blbý

Ty blbý

Gymnázium Křenova
  • Petra Eckeltová
  • Kateřina Seitlová

Vysoko Inteligentný Tým

Vysoko Inteligentný Tým

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Ludmila Jankovichová
  • Patrícia Benková
  • Ján Mikolaj
  • Denis Kurek

Wintergrasp rangers

Wintergrasp rangers

Mendelovo Gymnázium Opava
  • Kryštof Ignác
  • Jana Hoňková
  • Martin Vacula
  • Adam Svoboda

x-finders

x-finders

Gymnázium Jana Keplera
  • Tomáš Golan
  • Ondřej Basler
  • Dominik Steinhauser

Underground

909VBA

909VBA

underground
  • Ondrej Kovac
  • Peter Milosovic
  • Eduard Eiben
  • Matus Stehlik

Extra cheesy pizza

Extra cheesy pizza

underground
  • Marek Kukan
  • nobody

Mloci zpátky do moře

Mloci zpátky do moře

underground
  • Aleš Podolník
  • Marek Nečada
  • Michal Koutný

Myslim...

Myslim…

underground
  • JA
  • ON

No Chance

No Chance

underground
  • Jakub Jankůj
  • Tomáš Trčka
  • Vladimír Povolný

para-N-methylaminoazobenzen

para-N-methylaminoazo­benzen

underground
  • Kateřina Rulfová
  • Lucie Slavníková
  • Jiří Linhart

qwerty

qwerty

underground
  • Pavel Francírek
  • Karel Beneš

SAMáLAMA

SAMáLAMA

underground
  • Sam Říha
  • Tomáš ‚Lama‘ Lamser

Spolek pořádještěpřátel Bohumila Krajce

Spolek pořádještěpřátel Bohumila Krajce

underground
  • 1. přítel
  • 2. přítel
  • 3. přítel
  • Pavel Skalný

Výkvět matematických aspirantů

Výkvět matematických aspirantů

underground
  • Leonhard Petr Theuhler
  • Rajko Logaritmić
  • Leonardo Zjevonacci
  • Malý Curie Skłodowsky

žufouni

žufouni

underground
  • Martin Žufan
  • Eva Žufanová
  • Zuzka Žufanová


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová