MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Seznam týmů 2. ročníku (2010)

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

22:19:20

Týmy II. ročníku

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 79

2MRD

2MRD

Gymnazium Alejova 1, Kosice
  • Matus Dzurilla
  • Matus Stehlik
  • Radka Masloviakova
  • Dasa Krasnayova

3MD

3MD

Osemročné Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Martin Vodička
  • Martin Rapavý
  • Denisa Semanišinová
  • Matúš Hlaváčik

4NS

4NS

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše
  • Marek Burša
  • Ondřej Šodek
  • Tomáš Štáva
  • Petr Zamazal

7. Elefant

7. Elefant

Gymnázium, Jírovcova 8, ČB
  • Martin Mach
  • Ondřej Mička
  • Fanda Petrouš
  • Lenka Stará

AntiMatici

AntiMatici

Gymnázium J.G. Tajovského
  • Andrej Zrak
  • Radovan Hlaváč
  • Martin Adamec
  • Ondrej Frandel

baksovko

baksovko

GJGT
  • Baksa Milan
  • Kajaba Pavel
  • Kubišová Barbora
  • Vigašová Silvia

BojovniciZV

BojovniciZV

GLS Zvolen
  • Marián Orem
  • Miroslav Hrčka
  • Tomáš Ľupták
  • Pavol Kováč

Bramboroví lidé

Bramboroví lidé

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Barbora Kociánová
  • Petr Novák
  • Petr Vítek
  • Kristýna Záhorovská

brkosaci

brkosaci

Křenová 36 Brno
  • Lukáš Břenek
  • Tereza Polášková

Brokoličky

Brokoličky

Gymnázium Ľudovíta Štúra
  • Kristína Bábeľová
  • Dominika Kubíková
  • Nikola Krahulcová
  • Katarína Martinková

Bystrí, silní, tvoriví

Bystrí, silní, tvoriví

Gymnázium B.S.Timravy
  • Michal Anderle
  • Lukáš Matúška
  • Michal Mitter
  • Martin Statev

Club Ohrožených CIbulí

Club Ohrožených CIbulí

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť 1364
  • Albert Uchytil
  • Jan Láznička
  • Jan Schäfer
  • Frederik Březina

Cubes

Cubes

Gymnázium J.G. Tajovského BB
  • Jakub Cimerman
  • Michal Čierny
  • Adrián Kormoš
  • Roderik Ploszek

DaMaToLu

DaMaToLu

Gymnázium Příbram
  • Tomáš Hájek
  • David Příhoda
  • Markéta Černá
  • Lucie Dudková

Davaci

Davaci

Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
  • Michael Bílý
  • Juda Kaleta
  • Váslav Matouš
  • Josef Klesa

Dávači

Dávači

Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
  • Michael Bílý
  • Juda Kaleta
  • Václav Matouš
  • Josef Klesa

Dva páry superťežkejch hlav

Dva páry superťežkejch hlav

Gymnázium Ladislava Novomeského, Senica
  • Marek Vojtek
  • Andrej Mudroch
  • Dalibor Bača
  • Jaroslava Kotvanová

Emelianenko

Emelianenko

MěVG Klobouky u Brna
  • Jakub Koráb
  • Petr Kyncl
  • Michal Válek
  • Ondřej Bobrovský

ERDAPFEL!

ERDAPFEL!

Gymnázium Boskovice
  • Libor Zvěřina
  • Ladislav Rozkošný
  • Michal Páral
  • Jana Horáková

Faltus Team

Faltus Team

Gymnázium Voděradská, Praha
  • Milan Válek
  • Vladimír Nahodil
  • Jaroslav Koliha
  • Miloš Prágr

GBN

GBN

Gymnázium Benešov
  • Houdková Lenka
  • Kumsta Tomáš
  • Hrabě Jan
  • Mašek Jan

GPB

GPB

Gymnázium Petra Bezruče
  • Jiří Biolek
  • Lucie Hložková
  • Petr Holeček
  • Lucie Martinková

GVOZA

GVOZA

Gymnázium Veľká Okružná Žilina
  • Barbora Halajová
  • Ivona Hrivová
  • Katarína Jasenčáková
  • Štefan Kavec

Heuréka

Heuréka

MG Vsetín
  • Martin Tesař
  • Tomáš Hromada
  • Vojtěch Bednárik
  • Bára Fiľová

Into the Madness

Into the Madness

Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen
  • Peter Javorka
  • Daniel Kulfan
  • Peter Šuchaň

JDelta8Hoda

JDelta8Hoda

Gymnázium Jura Hronca, BA
  • Mariana Phuong
  • Ján Hozza
  • Boris Vavrík
  • Soňa Galovičová

JEBOČEMA

JEBOČEMA

Gymnázium Příbram, Legionářů 402
  • Kateřina Ježková
  • Jaroslav Bobek
  • Martina Češková
  • Adéla Matoušková

Jedničky

Jedničky

Gymnázium Jana Keplera
  • Dominik Steinhauser
  • Tomáš Rusý
  • Stanislav Mach
  • Ondřej Basler

Kapitánka je Patrik

Kapitánka je Patrik

Mendelovo gymnázium Opava
  • Petra Koščáková
  • Patrik Filip
  • Sebastián Filip
  • Tomáš Hadámek

KAREL

KAREL

Gymázium Legionářů, Příbram
  • Jan Šorna
  • Petr Šorna
  • Jan Řeřicha
  • Martin Pižl

Knedlíci

Knedlíci

GMK Bílovec
  • Věnceslav Kapsia
  • Kateřina Solovská
  • Michal Šrůtek
  • Elizabeth Brázdilová

Kocôčky

Kocôčky

Gymnázium J. G. Tajovského B.Bystrica
  • Ludmila Jankovichová
  • Patrícia Banková
  • Norbert Slivka
  • Juraj Dobrík

Kopretinky

Kopretinky

Gymnázium Boskovice
  • Petra Mertová
  • Markéta Plačková
  • Tereza Tlamková
  • Kristýna Štarhová

KVÍK!

KVÍK!

Gymnázium, Brno-Řečkovice
  • Martin Hanžl
  • Jirka Novotný
  • Tomáš Fiala

Loupežníci

Loupežníci

Gymnázium Zlín – Lesní Čtvrť
  • Johan Vavrys
  • Barbora Pencová
  • Libor Smoček
  • Martin Pavlík

ma(th)meluci

ma(th)meluci

The English College in Prague
  • Tom Haleminh
  • Dominik Teiml
  • Martin Lažo
  • Alexandr Malanyuk

MATASTELU

MATASTELU

Gymnázium J.G. Tjaovského BB
  • Mária Lichvarčíková
  • Stella Molnárová
  • Ľubica Šupková
  • Tamáš Fodor

Mathracáci

Mathracáci

Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť
  • Matěj Kocián
  • Petr Preininger

Moski

Moski

Gymnázium Příbram
  • Pálková Barbora
  • Ježek Ondřej
  • Hanzík Martin
  • Ježek Lubomír

Myšky

Myšky

Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II
  • Martina Ukropcová
  • Štěpánka Vandělíková

Nerudné mozky

Nerudné mozky

Gymnázium Jana Nerudy
  • Ondřej Bajgar
  • Jan Grebík
  • Matěj Novák

No Chance

No Chance

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Jakub Jankůj
  • Tomáš Trčka
  • Vladimír Povolný
  • Ondřej Semela

OFIGHT

OFIGHT

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23
  • Filip Hlásek
  • Jakub Suchý
  • Jan Škoda
  • Filip Štědronský

Ovečkine ovečky

Ovečkine ovečky

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Filip Adler
  • Jana Fodorová
  • Imrich Gulai
  • Zuzana Kordová

Pch

Pch

GMK Bílovec
  • Jakub Solovský
  • Josef Malík
  • Bára Mólová
  • Pavel Trutman

Poslední Mohykán

Poslední Mohykán

Gymnázium Blansko
  • Jiří Jelínek
  • Jack Daniel\'s

RůTuKoRy

RůTuKoRy

Slezské gymnázium Opava, příspěvková organizace
  • Kopf Michal
  • Růžičková Tereza
  • Tutková Jana
  • Rychtář Adam

Rychlá rota

Rychlá rota

Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
  • Nikola Doležalová
  • Hana Zavadilová
  • Jana Kavánková
  • Soňa Večeřová

Slnečné lúče

Slnečné lúče

Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen
  • Valdemar Švábenský
  • Slavo Krupa
  • Martin Strhársky
  • Filip Sonta

Soldiers Of Congruence (mod 2)

Soldiers Of Congruence (mod 2)

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Vladimír Sedláček
  • Jan Homola
  • Tomáš Moutelík
  • Bedřich Said

Soldiers Of Congruence (mod 4)

Soldiers Of Congruence (mod 4)

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Jan Stopka
  • Jana Sotáková
  • Václav Raida

Steilwandkletterer

Steilwandkletterer

Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť
  • Jan Žáček
  • Jindřich Mrlík
  • Adam Čižmař
  • Adéla Bumbálková

Stěrači

Stěrači

Gymnázium, Brno-Řeckovice
  • Ondřej Hanžl
  • Tomáš Herman
  • Radim Burda
  • Jan Pavliš

špit

špit

Gymnázium Špitálská
  • Alena Bušáková
  • FIlip Hložek
  • Martina Bekrová
  • Ladislav Bartůněk

štvorce

štvorce

GJGT, Tajovského 25, Banská Bystrica, 974 01
  • Laura Pavlíková
  • Peter Pavel Sokol
  • Ivana Pivolusková
  • Matúš Hromádka

The Cube

The Cube

Gymnazium J.G. Tajovského
  • Ján Mikolaj
  • Matúš Halaj
  • Martin Styk
  • Juraj Riša

Toasts

Toasts

Gymnázium Křenova
  • Kateřina Vlachová
  • Kateřina Labudová
  • Tereza Unarová
  • Adam Havel

Traktoristi

Traktoristi

Gymnázium Voděradská, Praha
  • Michal Soucha
  • Jiří Salavec
  • Vítězslav Štván
  • Tomáš Sixta

Triumvirate

Triumvirate

Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen
  • Adam Barniak
  • Adrián Bielik

UACteam

UACteam

Wichterlovo gymnázium, příspěvková organizace
  • Martin Vavrečka
  • Ondřej Smetana
  • Jan Sabel
  • Kateřina Šimečková

Úsměv přejeté žáby

Úsměv přejeté žáby

Gymnázium Boskovice
  • Tomáš Pikálek
  • Tomáš Syrový
  • Jiří Nárožný
  • Dominika Kalasová

UVM

UVM

G. J. Keplera
  • prvni clen
  • druhy clen

V Team

V Team

Gymnázium, tř. Kpt. Jaroše 14, Brno 658 70
  • Dagmar Pelcová
  • Barbora Budíková
  • Terezie Kvapilová

WeSwearSheWas18

WeSwearSheWas18

Gymnazium Kojetin
  • Pavel Francírek
  • Tomáš Šestořád
  • Radek Vitík
  • Karel Beneš

XYZ

XYZ

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Dominik Tělupil
  • Hynek Jemelík
  • Pavel Ševeček
  • Jana Novotná

Zatím Nevím

Zatím Nevím

ISŠ COP Brno, Olomoucká 61
  • Veronika Vavrušková
  • Ten Druhý

Zdeňoškovi děti

Zdeňoškovi děti

Gymnázium Křenová, Brno
  • Michaela Florianová
  • Denisa Táchová
  • Daniela Vasasová
  • Veronika Mokrá

Zvolenčania

Zvolenčania

GJGT, Banská Bystrica
  • Ján Murín
  • Marek Furák
  • Martin Kropil

οπερ εδει δειξαι

οπερ εδει δειξαι

Gymnázium Komenského, Havířov
  • Ondřej Bouchala
  • Lukáš Folwarczný

Underground

Banda

Banda

underground
  • 1
  • 2

GYMPOH

GYMPOH

underground
  • Filip Kubina
  • Mojmír Majdiš
  • Mária Kieferová
  • Tomáš Kocák

J+M

J+M

underground
  • Jeníček
  • Martinka

PraSe.org

PraSe.org

underground
  • Pítr
  • Šavlík
  • Olin

PraSe.org-kopie

PraSe.org-kopie

underground
  • Jardáč
  • Honza B.
  • Ondra B.

Spolek přátel Bohumila Krajce

Spolek přátel Bohumila Krajce

underground
  • Okoun
  • Kapr
  • Pstruh
  • Lín

STROMcek

STROMcek

underground
  • janka
  • marek
  • robko
  • hanka

Ťamův tým

Ťamův tým

underground
  • Ťam
  • .

Trosečníci

Trosečníci

underground
  • Gimli2
  • PHX
  • Bigbaz

Žufoun a Borec v uvozovkách

Žufoun a Borec v uvozovkách

underground
  • Žufoun
  • Borec v uvozovkách


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová