Týmy IX. ročníku
Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.
Počet týmů: 59
Babiš
Jaroška
- Buček Ondřej
- Jelínek Vít
- Kurečka Martin
- Perutka Tomáš
Black.Squad
Gymnázium Legionářů 402
- Weisheitel Zdeněk
- Lotca Maxim
- Bašus Václav
- Mudra Josef
Braväcovský Gejzír
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica
- Matěj Novotný
- Lukáš Pôbiš
- Emil Holko
Cars 4
GJGT Banská Bystrica
- Michaela Nemcová
- Michal Ján Vanko
- Matej Timár
- Branislav Kúkel
DEADCAT
SPŠ Chemická Brno
- Filip Jordánek
- Tomáš Nováček
- Viktorie Svobodová
- Anna Hrůzová
Elita číslo 3
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Dominika Shánělová
- Klára Ondrášová
- Nella Bednaříková
- Zuzana Lukovicsová
GROPL
PORG – Libeň
- Jonáš Stoilov
- Anna Musilová
- Petr Khartskhaev
- Vojtěch Gaďurek
GYMZL 1.D
Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť
- Tereza Vinklárková
- Romana Halová
- Zuzana Vlčková
- Kateřina Staňková
HoboSapiens (nebo Hobo Sapiens) je třinácté sólové studiové album
velšského hudebníka a skladatele J
Gymnázium Příbram
- Matěj Rozmajzl
- Vít Gardoň
- Jakuv Dřevo
- Jan Jeníček
JáBytíAbsolutno
Gymnázium, Legionářů 402, Příbram
- Adam Karas
- Michal Šolc
- Ondřej Hlaváček
- Petr Špindler
jakejjemaximalnipocetznakuKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Gymnázium Příbram Legionářů 402
- Monika Podlenová
- Šimon Dlouhý
- Karel Kraus
- Vojtěch Vestenický
Jarkove ženy
GJGT Banská Bystrica
- Jaroslav Auxt
- Júlia Barabasová
- Dominika Daxnerová
- Terézia Mária Kotočová
Kaštani
Gymnázium Žamberk
- Filip Hrdina
- Anna Motlová
- David Beneš
- Tomáš Sourada
Keep KALM
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše
- Jakub Devát
- Michaela Halaštová
- Adéla Heroudková
- Lucie Reichertová
Kicovi Sekaci
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
- Jan Bílek
- Vilém Raška
- Jan Trubačík
- Václav Nevyhoštěný
Klub racionálního π
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Ondřej Trnovec
- Andrea Chimenti
- Jiří Gavenda
- Jan Klhůfek
KMMK
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Klára Skovajsová
- Kateřina Janýšková
- Michal Bartík
- Michal Vašička
Kobzovi andílci
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
- Veronika Borýsková
- Štěpán Šmíd
- Josef Minařík
- Martin Vodička
Kočka <3 Fyzika <3 Sparta <3
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
- Jakub Dlabola
- Viktor Grim
- Adam Haltmar
- Vojtěch Turland
Máme rádi jídlo
Gymnázium Křenová
- Eva Gebhardtová
- Eliška Čechovská
- Eliška Orlová
Mathkampf
Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65
- Adéla Šojdrová
- Monika Janošková
- Radek Doležal
- Ondřej Bergmann
Mathoralky
Gymnázium Jura Hronca
- Dávid Mišiak
- Monika Machalová
- Pavol Kebis
- Matej Parada
Meme Teme
První obnovené reálné gymnázium
- Šimon Hutař
- Hynek Zamazal
- Tereza Fremundová
- Kristýna Zatloukalová
MGO
Mendelovo gymnázium
- Vojtěch Krobot
- Kateřina Válková
- Ondřej Dehner
- Vít Šimeček
Michal už to má spočítané
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Dvořák Michal
- Coufalík Marek
- Martinec Pavel
- Chalabala Lukáš
Muffins
Gymnázium Křenová
- Lucie Čížková
- Kateřina Kulíšková
- Petra Kunovská
Na párek a dom
Gymnázium Jakuba Škoda Přerov
- Jana Pallová
- Denisa Chytilová
- Vítek Horčička
- Jaroslav Hradil
NAIS
Slezské gymnázium Opava
- Izabela Peterková
- Natálie Petrziková
- Anna Vlková
- Sára Hasíková
Něco HUSTÝHO+
Střední průmyslová škola chemická Brno
- Rostislav Sponar
- Radomil Švancara
- Vít Pulec
- Daniel Pokorný
Pastelky
Gymnázium Křenka
- Anastasiya Yuskovets
- Dorota Galátová
- Markéta Mičankova
- Tereza Novotná
Pavlíkovi plameňáci
Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23
- Jiří Cellárik
- Tereza Tocháčková
- Martin Baník
- Pavel Toman
Peterka a spol
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
- Ondřej Peterka
- Jana Bušová
- Oliver šimoník
- Zdeněk Pezlar
Poslední prvočíslo
Wichterlovo gymnázium
- Michal Szymik
- Vít Gajdušek
- Martin Raška
- Jiří Škrobánek
Postele, ktoré idú vyhrať matrace
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica
- Tomáš Hulla
- Lukáš Gáborik
- Jakub Kliment
- Richard Schwarz
požárníochrana
Gymnázium Brno, tř. kpt. Jaroše
- Antonín Sekerka
- Ha Mi Tran
- Jakub Hartmann
- Ondřej Němec
SATANOVO DRUŽSTVO
Gymnázium Čelákovice
- Filip Drábek
- Jan Havel
- Petr Jahoda
- Jaroslav Konečný
Snorlax
Gymnázium Grosslingova 18
- Andrea Ľorkova
- Adam Chalupek
- Oliver Sihlovec
- Kristian Gogora
Šamrolky
Gymnázium, Grossligova 18 Bratislava
- Matúš Papšo
- Martin Bucko
- Radka Bírová
- Barbora Javorová
Ti hezčí
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Daniel Pravec
- Dalibor Svoboda
Tož sedum
SPŠ Chemická Brno, Vranovská 65
- Michaela Nováková
- Jakub Volf
- Anežka Soukupová
- Jakub Širůček
Traja Králi
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
- Peter Vinarčík
- Adrián Kýška
- Matej Sarvaš
Unkle Adams
GJGT Banská Bystrica
- Samuel Čavoj
- Maroš Grego
- Ján Priner
- Samuel Belko
Viktor a spol.
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Viktor Materna
- Kryštof Zamazal
- Richard Vojtěch Krejsa
- Jaroslav Herman
Vodovky
Gymnázium Křenová
- Dorota Galátová
- Markéta Mičánková
- Anastasiya Yuskovets
- Tereza Novotná
Vrum vrum
gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
- Drahomír Malota
- Jakub Tlačbaba
- Vojtěch Obořil
Wizards
Gymnázium Legionářů 402
- Novák
- Horník
- Janoušek
- Tůmová
Zuzka a spol.
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Zuzana Markesová
- Kateřina Bartlová
- Edward Young
- Martin Bartoš
Гадя а Алфа Самци
PORG
- Vít Gaďurek
- Jakub Čurda
- Jaromír Sladkovský
- Filip Chudoba
Underground
Alea
underground
- Martin Adamec
- Jakub Cimerman
- Lucia Marcineková
Casuals
underground
- Lucien Šíma
- Jakub Takáč
- Tom
- Kateřina Bžatková
Fanklub vyškovských strážníků
underground
- Tomáš Vondrák
- David Beneš
- Olga Krumlová
Gotlajk
underground
- Gebriela Svobodová
- Tereza Důbravová
- Vladimír Vrbas
- Kamil Obořil
H1N1
underground
- Martin Vodička
- Bui Truc Lam
- Jozef Rajník
- Eduard Batmendijn
K1Z
underground
- Martin Kollar
- Karin Kollarova
permutation24
underground
- Marek Murin
- Simona Veselá
- Ján Gašper
- Peter Sukeník
PraSe.old
underground
- Tomáš Pavlík
- Michal Rolínek
- Alexander Slávik
- Josef Tkadlec
Přátelé prodavače králíka
underground
S větrem o závod
underground
- Lenka Vincenová
- Borek Požár
- Viktor Procházka
- Petr Vincena
ὅπερ ἔδει δεῖξαι
underground
- Lukáš Folwarczný
- Ondřej Bouchala
- Ondřej Kovář
- Michal Opler