MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy VIII. ročníku

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

21:02:12

Týmy VIII. ročníku

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Editace

Počet týmů: 73

1010001001001­0101111000

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Vilém Zouhar
  • Renáta Pivodová
  • Mirek Březík
  • Lukáš Halaška

2k-z

2k-z

Gymnázium Poštová 532/9 04252 Košice
  • Matej Hanus
  • Michal Masrna

8000

8000

Wichterlovo gymnázium
  • Ondřej Klus
  • Eduard Csölle
  • Lukáš Fryč
  • Ondřej Čech

AllStars

AllStars

Gymnázium Příbram
  • Irena Čandová
  • Matěj Novák
  • Martínková
  • Bešťák

Autisti z matickej

Autisti z matickej

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Matej Timár
  • Branislav Kúkel
  • Michaela Nemcová
  • Michal Ján Vanko

B612

B612

Gymnázium Příbram
  • Barbora Tichá
  • Vojtěch Velfl
  • Marek Bímon
  • Kraus

Blondýny

Blondýny

Gymnázium Příbram
  • Kateřina Sonntagová
  • Johana Novotná
  • Hana Kubová
  • Matěj Pečený

Canada is full now

Canada is full now

Gymnázium Holešov
  • Karolína Štollová
  • Vít Horáček
  • Josef Kolář
  • Michal Macůrek

CO JÁ VÍM

CO JÁ VÍM

Wichterlovo gymnázium
  • Matěj Rzehulka
  • Lukáš Kramný
  • David Rajský
  • Markéta Machalová

Dělitelé prvočísla

Dělitelé prvočísla

Gymnázium Příbram
  • Ondřej Havlišta
  • Martin Horník
  • Matěj Rozmajzl
  • Zdenek Weisheitel

Detičky a Ninka

Detičky a Ninka

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Dominik Radler
  • Sára Slovíková
  • Tomáš Paulík
  • Nina Maďarová

Deus vult

Deus vult

Gymázium Zlín Lesní čtvrť
  • Filip Špidla
  • Jakub Opršal
  • Ondřej Tůma
  • Tomáš Radil

enax

enax

Gymnázium Příbram
  • Jan Gregor
  • Jakub Havelka
  • Dvořák
  • Gardoň

Fanklub Pavla Boucníka

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
  • Štěpán Balážik
  • Petr Zelina
  • Ronald Luc
  • Viktor Grim

Gáďa a Alfa Samci – děkují za soutěž

PORG Libeň
  • Jakub Čurda
  • Vít Gaďurek
  • Vojtěch Šára
  • Jaromír Sladkovský

Gamča

Gamča

Gymnázium Grosslingova 18
  • Martin Starovič
  • Oliver Sihlovec
  • Krisztián Gogora
  • Andrea Ľorková

Gopniki

Gymnázium JGT Banská Bystrica
  • Milan Kovalčík
  • Radovan Radler
  • Marek Hlavatý
  • Terézia Mária Kotočová

Hájkovští hoši

Hájkovští hoši

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše 14
  • Matouš Trnka
  • Adam Čepil
  • Jan Vondruška
  • Ondřej Buček

Hanáci

Hanáci

Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov
  • David Surma
  • Ondřej Kučera
  • Aneta Večeřová
  • Roman Kučera

Home Alone

Home Alone

Gymnázium Šumperk
  • Ondřej Motlíček
  • Tamara Maňáková

Jarosaci

Jarosaci

Trida Kapitana Jarose
  • Eleonora Krutova
  • Adam Rychly
  • Mikulas Hampl
  • Simon Chmelar

Keep KALM

Keep KALM

Gymnázium, Brno, třída Kpt. Jaroše
  • Jakub Devát
  • Adéla Heroudková
  • Lucie Reichertová
  • Michaela Halaštová

Kepleráci

Gymnázium Jana Keplera
  • Jan Petr
  • Jan Preiss
  • David Vokrouhlický
  • Václav Volhejn

Klub racionálního π

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Ondřej Trnovec
  • Jiří Gavenda
  • Andree Chimenti
  • Vít Kulhánek

kontejner

kontejner

Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Mikuláš Hampl
  • Eleonora Krůtová
  • Simona Dubová
  • Šimon Chmelař

Kormoráni

Kormoráni

Wichterlovo gymnázium
  • Samuel Noskievič
  • Tereza Vodičková
  • Jan Hrabec
  • Miriam Gajdušková

Krocani na scestí

Krocani na scestí

Gymnázium Plzeň
  • Lukáš Vlček
  • Veronika Blovská
  • Jakub Dobrý
  • Vít Vališ

Křížky a kolečka

Křížky a kolečka

Gymnázium J.Š.Baara
  • Thao Tranová
  • Alena Osvaldová

Listy

Leaf Academy
  • Macko Miroslav
  • Marko Alan

m e z e r a

m e z e r a

PORG – Libeň
  • Jonáš Stoilov
  • Matouš Moravec
  • Filip Miškařík
  • Matěj Krátký

Magyarország

Magyarország

Gymnázium Čelákovice
  • Daniel Paál
  • Adam Radačovský

Matice

Matice

Gymnázium, Brno, třída kpt. Jaroše 14
  • Šimon Žáček
  • Kristýna Koktavá
  • Natálie Horváthová

Míša nemá kamarády

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Michal Dvořák
  • Pavel Martinec
  • Lukáš Chalabala
  • Marek Coufalík

Mnohočleny

Mnohočleny

Gymnázium, Brno, třída kpt. Jaroše 14
  • Markéta Rokytová
  • Adéla Rotreklová
  • Filip Mařík

Myší guláš

Brno, Třída Kpt. Jaroše
  • Dalibor Svoboda
  • Cyril Povolný
  • Daniel Pravec
  • Zdeněk Pezlar

Nekreativní lamy

Nekreativní lamy

Jaroška
  • Matěj Žáček
  • Jan Priessnitz
  • Ondřej Svoboda
  • Barbora Výborová

Ooough

Ooough

Gymnázium, Poštová 9, Košice
  • Juraj Mičko
  • Pavol Drotár
  • Jakub Genči
  • Jakub Mach

Pelualda

Pelualda

Gymnásium Čelákovice
  • Lukáš Kubík
  • Petr Jahoda
  • Dana Ryndychová
  • Alexej Bartoš

Pirátský koráb

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
  • Jan Macháček
  • Daniel Kolář
  • Jiří Navrátil

PLUTO

PLUTO

Gymnázium Příbram
  • Barbora Panáková
  • Karolína Třesohlavá
  • Petr Špindler
  • Oravský

Pokoj 1010

Pokoj 1010

Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary
  • Eliška Lörinczová
  • Kateřina Bezvodová
  • Sára Vaňousová

Poslední prvočíslo

Poslední prvočíslo

Wichterlovo gymnázium
  • Martin Raška
  • Jiří Škrobánek
  • Vít Gajdušek
  • Michal Szymik

První... od konce

První… od konce

PORG Libeň
  • Dominika Kodlová
  • Aneta Burdová

Přesná promile

Přesná promile

Gymnázium Příbram
  • Michal Bodický
  • Eliška Ksandrová
  • Vojtěch Ježek
  • Jakub Marcín

Přísaháme, že nepodvádíme

Gymnázium Olgy Havlové
  • Martina Šarmanová
  • Filip Dráber
  • Petra Štefaníková

Řád kulaté krychle

Řád kulaté krychle

Gymnázium Příbram
  • Jaroslav Langer
  • Vojtěch Vestenický
  • Pavel Holánek
  • Radomil Kessl

Satanovo družstvo

Satanovo družstvo

Gymnázium Čelákovice
  • Filip Drábek
  • Jaroslav Konečný
  • Jan Havel
  • Adam Wagner

Sinep team

Wichterlovo gymnázium
  • Daniel Iwan
  • Adam Krček
  • Martin Kašperlík
  • Milan Závada

Slezgymáci

Slezgymáci

Slezské gymnázium Opava
  • Ondřej Valík
  • Zdeněk Vyležich
  • Jan Kaštovský
  • David Neugebauer

Slezská kavárna

Mendelovo gymnázium Opava
  • Jakub Domes
  • Ondřej Boček
  • David Wittek
  • Pavel Štěpánek

Stará mama na telefóne

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica
  • Matej Grego
  • Jakub Murin

Tetracotanis

Tetracotanis

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
  • Viktor Materna
  • Václav Zvoníček
  • Richard Vojtěch Krejsa
  • Adam Haltmar

Tím Andrej

Tím Andrej

Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
  • Peter Trenčanský
  • Karin Ghirbaková
  • Adam Sršeň

Trump

Trump

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše 14, Brno
  • Martin Kurečka
  • Jiří Vala
  • Tomáš Perutka
  • Vít Jelínek

Tým Hrůzy

Tým Hrůzy

Gymnázium Kadaň
  • Tomáš Hlavatý
  • David Roubín
  • Veronika Roubínová
  • Jan Hrůza

Vi är förvirrad som Honey

Vi är förvirrad som Honey

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
  • Jiří Maňásek
  • Karolína Kovářová
  • David Rýpar

Vimperk

Vimperk

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk
  • Kateřina Nová
  • Filip Štefaník
  • Hana Daňková
  • Jan Filip

Vombat

PORG Libeň
  • Sofie Solecká
  • Anna Musilová
  • Jakub Kašpar
  • Daniel Hykl

vysavačnapsy

jaroška
  • Antonín sekerka
  • Jakub hartmann
  • Michal Kadeřábek
  • Ondra Němec

Západní Asie

MGOpava
  • Filip Čermák
  • Lenka Kopfová
  • Tomáš Domes

Zvery

Zvery

Gymnázium J. G. Tajovského, B. Bystrica
  • Jozef Lipták
  • Ľubica Hladká
  • Adam Dobrovič
  • Maroš Grego

πchá

πchá

PORG Libeň
  • Petr Jakubčík
  • Filip Chudoba
  • Jonáš Fuksa
  • Vojta Staněk

новичок герорт

Gymnázium Žamberk
  • Přemysl Šťastný
  • Tomáš Strnad
  • Jan Randis
  • Tomáš Sourada

Underground

44 <

44 <

underground
  • Martin Vodička
  • Vladimír Macko
  • Jozef Rajník
  • Michal Tóth

Forever alone

Forever alone

underground
  • Lucien Šíma

Knedlíci

Knedlíci

underground
  • Václav Kapsia
  • Pavel Tisovský
  • Jakub Vašíček

Nelogické slo(v)níky

underground
  • Martin Kollár
  • Karin Kollárová

No Chance

No Chance

underground
  • Jakub Jankůj
  • Tomáš Trčka
  • Vladimír Povolný
  • Ondřej Semela

PPK

underground
  • 1. Petr
  • 2. Petr
  • Jirka
  • Ondřej

PraSe.old

PraSe.old

underground
  • Tomáš Pavlík
  • Michal Rolínek
  • Alexander Slávik
  • Josef Tkadlec

Sjuit

Sjuit

underground
  • M
  • M
  • S/2
  • 0

UVM

UVM

underground
  • Gor Vartazarian
  • Ekaterina Yaroslavtseva
  • Jakub Šebek
  • Antonín Drdácký

žufouni

žufouni

underground
  • Martin Žufan
  • Eva Žufanová
  • Zuzana Žufanová

Daily

Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová