MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy VII. ročníku

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

22:17:06

Týmy VII. ročníku

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 62

÷ and Conquer

÷ and Conquer

Gymnázium Studentská Havířov
  • Evžen Wybitul
  • Dominik Šolc
  • Jan Steuer
  • Martin Melčák

� => ❗

� ⇒ ❗

Gymnázium Grösslingova
  • Ivan Bednárik
  • Matej Choma
  • Juraj Bodík
  • Pavol Kollár

2^1/2CoRns

21/2CoRns

Gymnázium Příbram
  • Jaroslav Langer
  • Pavel Holánek
  • Matěj Rozmajzl
  • Jakub Havelka

ACHILLOVA ŽELVA

ACHILLOVA ŽELVA

PORG
  • Lucien Šíma
  • Jana Řežábková
  • Jáchym Solecký
  • Jonáš Fuksa

Aká múka ide do halušiek?

Aká múka ide do halušiek?

Gymnázium J. G. Tajovského
  • Adam Dobrovič
  • Jozef Lipták
  • Pavol Zaťko
  • Ľubica Hladká

Aššúrbanipal

Aššúrbanipal

Mendelovo gymnázium Opava
  • Jakub Domes
  • Samuel Synek
  • Rostislav Matuška
  • Ondřej Boček

bEtTER

bEtTER

Slezské gymnázium, Opava
  • Jan Mikulík
  • Filip Novák
  • Lenka Hájková

Dávači z Hejčína

Dávači z Hejčína

Gymnázium Olomouc – Hejčín
  • Jáchym Bareš
  • David Charvot
  • David Procházka
  • Pavel Turek

Deti z F-ky

Deti z F-ky

Gymnázium JGT, Banská Bystrica SK
  • Júlia Barabasová
  • Radovan Radler
  • Terézia Mária Kotočová
  • Marek Hlavatý

Dutá hlava

Dutá hlava

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Leonard Turčan
  • Juraj Jankovich

dyg to je taky problem vymysliet nazov

dyg to je taky problem vymysliet nazov

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Henrieta Micheľová
  • Kristína Mišlanová
  • Daniel Onduš
  • Žaneta Semanišinová

educanet

educanet

EDUCAnet Praha
  • Zdeněk David
  • Tomáš Rechtig
  • Samuel Kodytek

Entity z matickej

Entity z matickej

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica
  • Branislav Kúkel
  • Matej Timár
  • Ján Michal Vanko
  • Daniela Rosiarová

eSuba

eSuba

Gymnázium Křenová
  • Patrik Pihrt
  • Martin Fojtl
  • Petr Haluza

Forever error 404

Forever error 404

Gymnázium Šumperk
  • Ondřej Motlíček
  • Jaroslav Kořínek
  • Jakub Nikodem
  • Veronika Stratilová

GJH

GJH

Gymnazium Jura Hronca
  • Marek Murin
  • Zuzana Frankovská
  • Katarína Marčeková
  • Simona Veselá

Heřmani

Heřmani

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava
  • Michaela Šolcová
  • David Pavelek
  • Ivo Dopirák
  • Jiří Twardzik

Hobitci

Hobitci

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Marek Coufalík
  • Pavel Martinec
  • Petr Šiška

Hory, lesy, tipnime si!

Hory, lesy, tipnime si!

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Samuel Puškár
  • Vratko Karola
  • Miroslav Vančo
  • Miroslav Halaj

Hrušky

Hrušky

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava
  • Martina Šarmanová
  • Petra Štefaníková
  • Jan Mikulenka
  • Lukáš Frankl

Jaroščata

Jaroščata

Gymnázium tř.kpt. Jaroše
  • Václav Martinů
  • Mikuláš Hampl
  • Jiří Fiala
  • Lukáš Hajn

Kamane

Kamane

Gymnázium Křenová, Brno
  • Kateřina Pírková
  • Martina Svobodová
  • Nela Horálková

Klub racionálního π [pí]

Klub racionálního π [pí]

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Ondřej Trnovec
  • Jiří Gavenda
  • Andree Chimenti

Kyblíci

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Jiří Papoušek
  • Matouš Trnka
  • Vlastimil Blažek
  • Ondřej Buček

Lesňáci

Lesňáci

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Jan Ševčík
  • Adam Greš
  • Adéla Kostelecká
  • Jana Trdlicová

Lollipops

Lollipops

Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Jan Česnek
  • Daniela Krásenská
  • Eleonora Krůtová
  • Adam Rychlý

los Doritos

los Doritos

GAMCA
  • Tomáš Sásik
  • Nikolas Meszáros
  • Ján Letovanec

Matamat

Matamat

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Tereza Gistrová
  • Thuy Phuong Le Thi
  • Renáta Pivodová
  • Vilém Zouhar

Medvede

Medvede

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Dominik Chrušč
  • Samuel Belko
  • Daniel Medveď
  • Matej Čerman

Měrný odpor

Měrný odpor

PORG
  • Jakub Kašpar
  • Nikola Schlöglová
  • Jaromír Šolc
  • Anežka Zemanová

MLG

Gymnázium Příbram
  • Matěj Novák
  • Karolína Třesohlavá
  • Ondřej Havlišta
  • Jan Jeníček

MSPAINT.EXE

GJGT Banská Bystrica
  • Samuel Čavoj
  • Maroš Grego
  • Ján Priner
  • Marek Špitalský

Na párek a dom

Gymnázium Jakuba Škody Přerov
  • Jan Gocník
  • Marian Poljak
  • Jan Šuta
  • Denisa Chytilová

NIP

NIP

Gymnázium Křenová
  • Marek Brodský
  • Romana Hodková

Ooough

Ooough

Gymnázium Poštová 9
  • Pavol Drotár
  • Jakub Genči
  • Jakub Mach
  • Juraj Mičko

Perpetum mobile

Slezské gymnázium Opava, p. o.
  • Matěj Mik
  • Daniel Kopf
  • David Hřebíček
  • Ondřej Valík

Pluto

Pluto

Gymnázium Příbram
  • Barbora Tichá
  • Michal Šolc
  • Zdeněk Weisheitel
  • Barbora Panáková

Poslední prvočíslo

Poslední prvočíslo

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
  • Martin Raška
  • Jirka Škrobánek
  • Michal Szymik
  • Vít Gajdušek

Prostěradlo

Prostěradlo

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Jaroslav Janoš
  • Veronika Novotná
  • Ondřej Kašpárek
  • Vítek Hrbáček

Rainbow Unicorns

Rainbow Unicorns

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Filip Mařík
  • Filip Svěrák
  • Vojtěch Coufal
  • Václav Raštica

Rychle temný dromedár padající na buben

Gymnázium, Brno, tř. Kpt Jaroše 14
  • Podskalská Andrea
  • Kurečka Martin
  • Perutka Tomáš
  • Jelínek Vít

Sačtým Mačvau

PORG
  • Anna Mikeštíková
  • Vít Gaďurek
  • Šimon Hutař
  • Jakub Čurda

Sarkasmus

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše
  • Šimon Žáček
  • Adéla Rotreklová
  • Natálie Horváthová
  • Lucie Nevídalová

Sexy beaches hotels

Sexy beaches hotels

Gymnázium třída kapitána Jaroše 14
  • Dalibor Till
  • Šimon Chmelař
  • Adam Viktora
  • Filip Blažek

Šprti

Šprti

Gymnázium Křenová
  • Filip Mráz
  • Simona Sovadinová
  • Alexandra Borkovcová
  • Ondřej Zapletal

ta sa mi nechce

ta sa mi nechce

Gymnázium, Alejová 1, Košice
  • Natália Tóthová
  • Adrián Lacko

Tesseract

Tesseract

Gymnázium J.G. Tajovského, BB
  • Peter Vaňo
  • Ján Repka
  • Dávid Šebeň
  • Timon Vološín

Ti lepší

Ti lepší

Gymnázium Havířov-Podlesí
  • František Papala
  • Hana Zahradníková
  • Rudolf Šmolka

V.I.P.

V.I.P.

Gymnázium Legionářů 402 Příbram
  • Anna Míková
  • Vojtěch Velfl
  • Marie Kortusová

We got to π

We got to π

Gymnázium Křenová 36, Brno
  • Radka Konečná
  • Adriana Kašparová
  • Jiří Stopka
  • Vojtěch Kubík

WES

WES

Gymnázium Českolipská
  • Daniel Beneš
  • Matyáš Douda
  • Jakub Löwit
  • Jakub Matěna

XnaNtou

XnaNtou

Gymnázium Příbram
  • Jan Gregor
  • Matěj Šesták
  • Martin Horník
  • Michal Dvořák

Západní Asie

Mendelovo gymnázium Opava
  • Lenka Kopfová
  • Ludmila Bujnovská
  • Filip Čermák
  • Tomáš Domes

πchá

PORG Libeň
  • Petr Jakubčík
  • Filip Chudoba
  • Vojta Staněk
  • Štěpán Vácha

Underground

Bolavé zuby Bohumila Krajce

Bolavé zuby Bohumila Krajce

underground
  • Řezák
  • Stolička
  • Mléčný
  • Moudrosti

Duchom stredoškoláci

Duchom stredoškoláci

Underground
  • Vodka
  • Hiphop
  • Psotovina
  • Ladik

K1Z

K1Z

underground
  • Martin Kollár
  • Karin Kollárová

Nekonečné přemlouvání slečny Bailové

Nekonečné přemlouvání slečny Bailové

underground
  • Michal
  • Simča
  • Danda
  • Půl Martina

No Chance

No Chance

underground
  • Jakub Jankůj
  • Ondřej Semela

PraSe.old

PraSe.old

underground
  • Alexander Slávik
  • Josef Tkadlec
  • Tomáš Pavlík
  • Jaroslav Hančl

rm PraSe.old

rm PraSe.old

underground
  • Štěpán
  • David
  • Matěj
  • Rado

žufouni

žufouni

underground
  • Eva
  • Martin
  • Zuzka
  • Petr


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová