Týmy VII. ročníku
Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.
Počet týmů: 62
÷ and Conquer
Gymnázium Studentská Havířov
- Evžen Wybitul
- Dominik Šolc
- Jan Steuer
- Martin Melčák
� ⇒ ❗
Gymnázium Grösslingova
- Ivan Bednárik
- Matej Choma
- Juraj Bodík
- Pavol Kollár
21/2CoRns
Gymnázium Příbram
- Jaroslav Langer
- Pavel Holánek
- Matěj Rozmajzl
- Jakub Havelka
ACHILLOVA ŽELVA
PORG
- Lucien Šíma
- Jana Řežábková
- Jáchym Solecký
- Jonáš Fuksa
Aká múka ide do halušiek?
Gymnázium J. G. Tajovského
- Adam Dobrovič
- Jozef Lipták
- Pavol Zaťko
- Ľubica Hladká
Aššúrbanipal
Mendelovo gymnázium Opava
- Jakub Domes
- Samuel Synek
- Rostislav Matuška
- Ondřej Boček
bEtTER
Slezské gymnázium, Opava
- Jan Mikulík
- Filip Novák
- Lenka Hájková
Dávači z Hejčína
Gymnázium Olomouc – Hejčín
- Jáchym Bareš
- David Charvot
- David Procházka
- Pavel Turek
Deti z F-ky
Gymnázium JGT, Banská Bystrica SK
- Júlia Barabasová
- Radovan Radler
- Terézia Mária Kotočová
- Marek Hlavatý
Dutá hlava
Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
- Leonard Turčan
- Juraj Jankovich
dyg to je taky problem vymysliet nazov
Gymnázium Alejová 1, Košice
- Henrieta Micheľová
- Kristína Mišlanová
- Daniel Onduš
- Žaneta Semanišinová
educanet
EDUCAnet Praha
- Zdeněk David
- Tomáš Rechtig
- Samuel Kodytek
Entity z matickej
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica
- Branislav Kúkel
- Matej Timár
- Ján Michal Vanko
- Daniela Rosiarová
eSuba
Gymnázium Křenová
- Patrik Pihrt
- Martin Fojtl
- Petr Haluza
Forever error 404
Gymnázium Šumperk
- Ondřej Motlíček
- Jaroslav Kořínek
- Jakub Nikodem
- Veronika Stratilová
GJH
Gymnazium Jura Hronca
- Marek Murin
- Zuzana Frankovská
- Katarína Marčeková
- Simona Veselá
Heřmani
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava
- Michaela Šolcová
- David Pavelek
- Ivo Dopirák
- Jiří Twardzik
Hobitci
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Marek Coufalík
- Pavel Martinec
- Petr Šiška
Hory, lesy, tipnime si!
Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
- Samuel Puškár
- Vratko Karola
- Miroslav Vančo
- Miroslav Halaj
Hrušky
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava
- Martina Šarmanová
- Petra Štefaníková
- Jan Mikulenka
- Lukáš Frankl
Jaroščata
Gymnázium tř.kpt. Jaroše
- Václav Martinů
- Mikuláš Hampl
- Jiří Fiala
- Lukáš Hajn
Kamane
Gymnázium Křenová, Brno
- Kateřina Pírková
- Martina Svobodová
- Nela Horálková
Klub racionálního π [pí]
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Ondřej Trnovec
- Jiří Gavenda
- Andree Chimenti
Kyblíci
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
- Jiří Papoušek
- Matouš Trnka
- Vlastimil Blažek
- Ondřej Buček
Lesňáci
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Jan Ševčík
- Adam Greš
- Adéla Kostelecká
- Jana Trdlicová
Lollipops
Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
- Jan Česnek
- Daniela Krásenská
- Eleonora Krůtová
- Adam Rychlý
los Doritos
GAMCA
- Tomáš Sásik
- Nikolas Meszáros
- Ján Letovanec
Matamat
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Tereza Gistrová
- Thuy Phuong Le Thi
- Renáta Pivodová
- Vilém Zouhar
Medvede
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
- Dominik Chrušč
- Samuel Belko
- Daniel Medveď
- Matej Čerman
Měrný odpor
PORG
- Jakub Kašpar
- Nikola Schlöglová
- Jaromír Šolc
- Anežka Zemanová
MLG
Gymnázium Příbram
- Matěj Novák
- Karolína Třesohlavá
- Ondřej Havlišta
- Jan Jeníček
MSPAINT.EXE
GJGT Banská Bystrica
- Samuel Čavoj
- Maroš Grego
- Ján Priner
- Marek Špitalský
Na párek a dom
Gymnázium Jakuba Škody Přerov
- Jan Gocník
- Marian Poljak
- Jan Šuta
- Denisa Chytilová
NIP
Gymnázium Křenová
- Marek Brodský
- Romana Hodková
Ooough
Gymnázium Poštová 9
- Pavol Drotár
- Jakub Genči
- Jakub Mach
- Juraj Mičko
Perpetum mobile
Slezské gymnázium Opava, p. o.
- Matěj Mik
- Daniel Kopf
- David Hřebíček
- Ondřej Valík
Pluto
Gymnázium Příbram
- Barbora Tichá
- Michal Šolc
- Zdeněk Weisheitel
- Barbora Panáková
Poslední prvočíslo
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
- Martin Raška
- Jirka Škrobánek
- Michal Szymik
- Vít Gajdušek
Prostěradlo
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Jaroslav Janoš
- Veronika Novotná
- Ondřej Kašpárek
- Vítek Hrbáček
Rainbow Unicorns
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
- Filip Mařík
- Filip Svěrák
- Vojtěch Coufal
- Václav Raštica
Rychle temný dromedár padající na buben
Gymnázium, Brno, tř. Kpt Jaroše 14
- Podskalská Andrea
- Kurečka Martin
- Perutka Tomáš
- Jelínek Vít
Sačtým Mačvau
PORG
- Anna Mikeštíková
- Vít Gaďurek
- Šimon Hutař
- Jakub Čurda
Sarkasmus
Gymnázium tř. Kpt. Jaroše
- Šimon Žáček
- Adéla Rotreklová
- Natálie Horváthová
- Lucie Nevídalová
Sexy beaches hotels
Gymnázium třída kapitána Jaroše 14
- Dalibor Till
- Šimon Chmelař
- Adam Viktora
- Filip Blažek
Šprti
Gymnázium Křenová
- Filip Mráz
- Simona Sovadinová
- Alexandra Borkovcová
- Ondřej Zapletal
ta sa mi nechce
Gymnázium, Alejová 1, Košice
- Natália Tóthová
- Adrián Lacko
Tesseract
Gymnázium J.G. Tajovského, BB
- Peter Vaňo
- Ján Repka
- Dávid Šebeň
- Timon Vološín
Ti lepší
Gymnázium Havířov-Podlesí
- František Papala
- Hana Zahradníková
- Rudolf Šmolka
V.I.P.
Gymnázium Legionářů 402 Příbram
- Anna Míková
- Vojtěch Velfl
- Marie Kortusová
We got to π
Gymnázium Křenová 36, Brno
- Radka Konečná
- Adriana Kašparová
- Jiří Stopka
- Vojtěch Kubík
WES
Gymnázium Českolipská
- Daniel Beneš
- Matyáš Douda
- Jakub Löwit
- Jakub Matěna
XnaNtou
Gymnázium Příbram
- Jan Gregor
- Matěj Šesták
- Martin Horník
- Michal Dvořák
Západní Asie
Mendelovo gymnázium Opava
- Lenka Kopfová
- Ludmila Bujnovská
- Filip Čermák
- Tomáš Domes
πchá
PORG Libeň
- Petr Jakubčík
- Filip Chudoba
- Vojta Staněk
- Štěpán Vácha
Underground
Bolavé zuby Bohumila Krajce
underground
- Řezák
- Stolička
- Mléčný
- Moudrosti
Duchom stredoškoláci
Underground
- Vodka
- Hiphop
- Psotovina
- Ladik
K1Z
underground
- Martin Kollár
- Karin Kollárová
Nekonečné přemlouvání slečny Bailové
underground
- Michal
- Simča
- Danda
- Půl Martina
No Chance
underground
- Jakub Jankůj
- Ondřej Semela
PraSe.old
underground
- Alexander Slávik
- Josef Tkadlec
- Tomáš Pavlík
- Jaroslav Hančl
rm PraSe.old
underground
žufouni
underground