MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy VI. ročníku

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

21:30:13

Týmy VI. ročníku

Zde najdete seznam týmů, které byly přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 97

Špaki team

Wichterlovo gymnázium
  • Jan Špaček
  • Tomáš Jančar
  • Jan Kočur
  • Vojtěch Král

„Čtyřka“

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Klára Suchánková
  • Lucie Hronová
  • Jan Bráblík
  • Kryštof Kolář

2319

2319

Gymnázium Brno-Řečkovice
  • Anna Freibergerová
  • Eliška Freibergerová

3. A - gymhol

3. A – gymhol

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
  • Martin Málek
  • Ondřej Liška
  • Marie Viktorinová

Absinthenti

Absinthenti

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Marek Coufalík
  • Pavel Martinec
  • Tereza Gistrová

ACHILLOVA ŽELVA

ACHILLOVA ŽELVA

PORG
  • Lucien Šíma
  • Jana Řežábková
  • Jáchym Solecký

alfasquadravlkoušů

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Lukáš Halaška
  • Miroslav Březík
  • Marek Trávník
  • Michal Surý

Alpha Team

Alpha Team

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Marek Malach
  • Tomáš Supuka

Anti-Chleba

Anti-Chleba

Gymnázium Svitavy
  • David Samuel
  • Hana Nekvindová
  • Jan Bolcek
  • Karolína Šrůtková

Básníci

Básníci

Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov
  • Martin Surma
  • David Surma
  • Ondřej Kučera
  • Roman Kučera

Bezmenný tím

Gymnázium JGTajovského, Banská Bystrica
  • Maroš Grego
  • Marek Hlavatý
  • Terézia Mária Kotočová
  • Radovan Radler

Blijící jednorožcí

Blijící jednorožcí

Gymnázium Brno, tř. Kap. Jaroše
  • Veronika Bárková
  • Lenka Petláková
  • Ondřej Piňos
  • Petr Kaňok

Bombasirup&friends

Gymnázium JGT, Banská Bystrica
  • Marek Vajda
  • Marek Vigaš
  • Branko Schwarz
  • Michal Vanko

Bratrstvo bez limitů

Bratrstvo bez limitů

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Miroslav Fil
  • Karolína Třesohlavá
  • Jan Čížek
  • Jan Gregor

BSOD

BSOD

Gymnázium, Brno, Vídeňská 47
  • Jan Horáček
  • Kryštof Michal
  • Tomáš Dyk
  • Miroslava Míšová

Bublinka a spol.

Gymnázium Jakuba Škody
  • Phan Thi Ngoc
  • Markéta Calábková
  • Terezie Calábková
  • Julie Pecháčková

Bulantovi mazáci

Bulantovi mazáci

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Vojtěch Suchánek
  • Ondřej Darmovzal
  • Jaroslav Hujňák
  • David Chlup

Cizí svačina se nežere…

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše
  • Michal Reška
  • Jan Šorm
  • Jan Dittrich
  • Ondřej Běhávka

Čo ti jéé?!

Čo ti jéé?!

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Žaneta Semanišinová
  • Daniel Onduš
  • Kristína Mišlanová
  • Henrieta Micheľová

DJAL

DJAL

Gymnázium J. G. Tajovského
  • Jozef Lipták
  • Adam Dobrovič
  • Ľubica Hladká
  • Juraj Jankovich

Dogy

Dogy

Gymnázium Dobruška
  • Lada Tošovská
  • Lenka Lejsková
  • Adam Čuda
  • Martin Vejvoda

F1

G Frýdlant nad Ostravicí
  • Matěj Žídek
  • Zuzana Svobodová
  • Petr Kopeček

Fast & Bi-curious

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Adam Beneš
  • Jiří Martínek
  • Timotej Šujan
  • Filip Lamparter

Filip to (ne)řikal!

PORG Libeň
  • Ády Tůma
  • Štěpa Vácha
  • Hrody Hrodek
  • Vali Valenta

gamca x

gamca x

Gymnázium Grosslingová, BA, GAMČA
  • Tomáš Sásik
  • Daniil Zinoviev
  • Ján Letovanec
  • Michal Buzaši

GAME

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
  • Kateřina Vaňková
  • Jiří Dočekal

Geogebrateam :F

Geogebrateam :F

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše
  • Kateřina Bžatková
  • Eva Dočekalová
  • Zdislava Karásková
  • Pavla Nováková

Groupe SGO

Groupe SGO

SGO (Slovanské gymnázium Olomouc)
  • Barbora Kučerová
  • Anna Petrová
  • Ivana Šrámková
  • Jakub Uhlíř

Gymstr

Gymstr

Gymnázium Strakonice
  • Jiří Čech
  • Jan Knížek
  • Jan Dubský
  • Jana Hrúzová

Hatalom

Hatalom

Gymnázium Opatov
  • Jakub Sláma
  • Filip Bialas
  • Mirek Kubů
  • Zuzana Johanovská

Hedgehog

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Tomáš Hacko
  • Jana Procházková
  • Tomáš Soukeník

Hejčín

Hejčín

Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Pavel Turek
  • David Charvot
  • David Procházka
  • Tran Hong Quan

IQ v prášku

IQ v prášku

Gymnázium Zábřeh
  • Jan Marek
  • Filip Papoušek
  • Pavel Doubrava
  • Matěj Hamala

Já neviem už

Slezské gymnázium opava
  • Kunz Daniel
  • Borýsek Václav
  • Čmelík Jan
  • Petlach Jan

JAKASAGO

JAKASAGO

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Martin Kán
  • Matej Sarvaš
  • Adam Gonda
  • Peter Janus

Jarošandy

Jarošandy

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Kateřina Kadlečková
  • Monika Přikrylová
  • Gabriela Složilová

Ještě víc brutálnější drtiči

Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
  • Jakub Čaloud
  • Petr Skopal
  • Adam Greš
  • Jakub Smutek

Just Sloth

Just Sloth

DG a SOŠE, Kralupy nad Vltavou
  • Petr Chmel
  • Jan Pokorný
  • Michal Knězů
  • Michaela Juříčková

KaNaFi

KaNaFi

GaSOŠe Vimperk
  • Kateřina Nová
  • Natálie Fulínová
  • Filip Štefaník

KATFIŠ - Krásné, ambiciózní, talentované, fabulózní, inteligentní študentky

KATFIŠ – Krásné, ambiciózní, talentované, fabulózní, inteligentní študentky

PORG Libeň
  • Veronika Holubová
  • Barbora Kubicová
  • Anna Mrzílková
  • Barbora Šolcová

Klaudiovci

Klaudiovci

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Matěj Šesták
  • David Šimáček
  • Radomil Kessl
  • Jan Jeníček

Koblížci

Koblížci

Gymnázium Zlín Lesní Čtvrť
  • Karolína Rajnohová
  • Jakub Macík
  • Adéla Jarcovjáková
  • Julie Kadlčáková

Kocky

Kocky

UMB BB
  • Matúš Halaj
  • Mária Nedeľová
  • Miroslav Výbošťok
  • Michal Čierny

Kurčík & spol.

Gymnázium J. G. Tajovského
  • Lukáš Kurčík
  • Patrik Banský
  • Annamária Kotočová
  • Samuel Pavlík

Leršané

Gymnázium Matyáše Lercha
  • Karolína Kuchyňová
  • Jan Jurka
  • Benedikt Peťko
  • Mojmír Poprocký

Lesňáci

Lesňáci

Gymnázium Zlín – Lesní Čtvrť
  • Tomáš Horák
  • Jan Ševčík
  • Adéla Kostelecká
  • Jana Trdlicová

Lineárně nezávislé vektory

Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, 658 70 Brno
  • Štěpán Balážik
  • Ivana Krumlová
  • Petr Zelina
  • Ronald Luc

Loki's Army

Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
  • Petra Stolaříková
  • Tereza Večeřová
  • Alena Fikejzová

Loupáci

Loupáci

Gymnázium Chomutov
  • Šimon Jelínek
  • Jan Vořechovský

Masys

Gymnasium Šlapanice
  • Pavel Blažek
  • Miloslav Staněk
  • Adam Matoušek
  • Martin Zahradníček

Matematická pohotovost

Matematická pohotovost

Gymnázium Moravský Krumlov
  • Eva Kunčáková
  • Sabina Kováříková
  • Anna Slavíková
  • Dominik Friml

Mendlák team

Mendlák team

Tomáš Domes
  • Daniel Rychlý
  • Pavla Bérešová

Měrný odpor

Měrný odpor

PORG Libeň
  • Jakub Kašpar
  • Anna Mikeštíková
  • Jaromír Šolc
  • Anežka Zemanová

MMTS

MMTS

Gymnázium Brno, třída Kpt. Jaroše 14
  • Metoděj Klang
  • Marek Odstrčil
  • Tomáš Vacek
  • Sarah Jedličková

nazev_tymu

nazev_tymu

Gymnázium Holešov
  • Libor Drozdek
  • Radek Přívara
  • David Kašpárek
  • Antonín Kovařík

Nebolo to tesne

Gymnazium Jura Hronca
  • Zhen Ning David Liu
  • Zuzana Frankovska
  • Ondrej Bohdal
  • Matej Kralik

Nematematici

Nematematici

Gymnázium, Příbram, Legionářů 402
  • Havelka Jakub
  • Martínková Daniela
  • Chvosta Tomáš
  • Bohuslav Tomáš

NoStress

NoStress

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14
  • Tomáš Perutka
  • Martin Kurečka
  • Vit Jelínek
  • Barbora Kunderová

Nuclear

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
  • Jakub Hledík
  • Jakub Pavliš
  • Tereza Čermáková
  • Kristýna Birínyiová

Ondrův tým

Ondrův tým

Gymnázium, Brno, Křenová 36
  • Dan Makalouš
  • Ondřej Zapletal
  • Petr Škvařil
  • Patrik Pihrt

Ospalé Okurky

Klasické a španělské gymnázium Vejrostova 2
  • Dominika Krejčí
  • Petra Benešová
  • Petra Klusáčková
  • Kateřina Rybková

Ploché nohy

Gymnázium Jakuba Škody
  • Petr Vincena
  • Marian Poljak
  • Jan Gocník
  • Tomáš Kremel

Poslední prvočíslo

Poslední prvočíslo

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
  • Michal Szymik
  • Martin Raška
  • Jiří Šrobánek
  • Vít Gajdušek

Prostěradla

Prostěradla

Gymnázium Legionářů, Příbram
  • Michal Murárik
  • Martin Horník
  • Ondřej Havlišta
  • Jan Zelenka

Ratatouille

Ratatouille

Gymnázium Křenová 36, Brno
  • Alena Zahradníčková
  • Filip Čoupek
  • Pavel Mazánek
  • Le Viet Hoang

Rytíři ze Slezska

Rytíři ze Slezska

Slezské gymnázium, Opava, p. o.
  • Daniel Kopf
  • David Hřebíček
  • Matěj Mik
  • Lukáš Klein

Řecké pastelky

Klvaňovo gymnázium Kyjov
  • Markéta Jančová
  • Adéla Karlíková
  • Veronika Šafářová
  • Blanka Šalšová

Sarajevští řezníci

Gymnázium tř. Kpt. Jaroše 14
  • Vlastimil Blažek
  • Jiří Papoušek
  • Matouš Trnka
  • Adam Přadka

Tí s ostňami

Gymnázium Poštová 9
  • Pavol Drotár
  • Jakub Genči
  • Jakub Mach
  • Juraj Mičko

Tři mušketýři

Tři mušketýři

Wichterlovo gymnázium
  • Ondřej Divina
  • Vendula Teuchnerová
  • Eliška Chrástecká

Tým Kokoušů

Tým Kokoušů

Gymnázium Zlín – Lesní Čtvrť
  • Jakub Dufek
  • Lukáš Chalabala
  • Michal Dvořák
  • Jiří Mahdalík

Vektor feat. DJ Skalár

Vektor feat. DJ Skalár

Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
  • Tomáš Terem
  • Vladimír Priner
  • Lucia Marcineková
  • Samuel Schneider

Vimperáci

Vimperáci

Gymnázium a Střední obchodní škola ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk
  • Jiří Schubert
  • Jaroslava Fiedlerová
  • Hanka Daňková

Víťazi v okamihu

GAMCA
  • Juraj Bodík
  • Matej Choma
  • Juraj Májek
  • IvanQuo Bednárik

Watch 'em skillz !!!

Watch 'em skillz !!!

Gymnázium Českolipská
  • Daniel Beneš
  • Matyáš Douda
  • Jakub Matěna
  • Jakub Löwit

Zabijáci

Zabijáci

Gym. tř. Kap. Jaroše
  • Filip Buček
  • Jan Novák

Ζήνων

Ζήνων

Wichterlovo gymnázium
  • Sebastian Golat
  • Zuzana Fellerová
  • Martin Černý
  • Barbora Plevová

πchá

PORG Libeň
  • Petr Jakubčík
  • Františka Tranová
  • Filip Chudoba
  • Vojta Staněk

Underground

3Kočky

underground
  • Nessie Langer
  • Sam Langer
  • Panička Linduška

aibohphobia

underground
  • Miroslav Stankovič
  • Jakub Dargaj
  • Marko Puza

By oko

By oko

underground
  • Michal Béreš
  • Simona Domesová
  • Daniel Krpelík
  • Martin Mrovec

GBN

GBN

Underground
  • Jan Hrabě
  • Tomáš Kumsta
  • Lenka Houdková
  • Kdosi Další

hrušky

Underground
  • Kristína Faguľová
  • Thanh Trang Pham
  • Tomáš Babej
  • Marek Derňár

Kockyy

Kockyy

underground
  • Matúš Halaj
  • Mária Nedeľová
  • Miroslav Výbošťok
  • Michal Čierny

Krach

Krach

Underground
  • Krachun Dmitry
  • Krachun Vladimir

My Narcis I

My Narcis I

underground
  • Radim Kusak
  • Pepik

Nepřihlášení

Nepřihlášení

underground
  • 1. člen
  • 2. člen
  • 3. člen jen na chvíli

No Chance

No Chance

underground
  • Jakub Jankůj
  • Tomáš Trčka
  • Vladimír Povolný

Power+

Power+

underground
  • Petr Horvát
  • Eva Horvátová

Požární hlásič Bohumila Krajce

Požární hlásič Bohumila Krajce

underground
  • 1. hasič
  • 2. hasič
  • 3. hasič
  • 4. hasič

PraSe.old

PraSe.old

underground
  • Alexander Slávik
  • Michal Rolínek
  • Josef Tkadlec

schuzka

schuzka

Underground
  • clen1
  • clen2
  • clen3
  • clen4

Stejně nic nedáme

Stejně nic nedáme

underground
  • Filip Valášek
  • Martin Hanžl
  • Heňo Lauko

Vyťažení inteligenti

underground
  • Martin Kollár
  • Pavol Kollár

Zelena tabulka napravo

underground
  • Martin
  • Filip
  • Miro
  • Ľudmila

žufouni

žufouni

underground
  • Martin Žufan
  • Eva Žufanová
  • Zuzka Žufanová
  • Michal Malčík

ὅπερ ἔδει δεῖξαι

underground
  • Ondřej Bouchala
  • Lukáš Folwarczný
  • Michal Opler
  • Ondřej Bartoš


Tato aktivita je realizována v rámci projektu CZ.1.07/2.3.00/45.0018 Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu MU.
Design © 2006 Ivana Halabalová