Týmy XIII. ročníku
Počet týmů: 101
Ňufíci
Gymnázium Šumperk
- Martina Vepřeková
- Tereza Vavříková
- Aleš Matějíček
- Patrik Michal
Sung Kára
Gymnázium Poštová 9, Košice
- Adam Džavoronok
- Oskar Hritz
(Ne)kompletní tým
Gymnásium Christiána Dopplera
- Michal Taufer
- Vlastimil Vít
0!-ky
Gymnázium Boskovice
- Josef Soural
- Karel Kubín
- Ladislav Maxmilián Skuda
- Vojtěch Ochmanský
28.říše Mirkova
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, p.o.
- Adam Zezulka
- Jakub Šafařík
- Miroslav Slezák
- Jan Holuša
Agresívne plameniaky
Gymnázium J. G. Tajovského
- Vanda Výbošteková
- Alexandra Krnáčová
- Katarína Turisová
- Natália Volfová
AlgeBros
Gymnázium Alejová 1, Košice
- Ladislav Antoži
- Jakub Müller
- Jakub Blišťan
- Adrián Mikolaj
Archimedova Vaňa
Gymnázium Grösslingová 18
- Viktor Imrišek
- Martin Belluš
- Matej Repa
- Ivo Novysedlák
Boy power a Janušenka
Gymnázium Grösslingová 18
- Jana Fľaková
- Jakub Bojnanský
- Marek Majerik
- Daniel Karas
Božská komedie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
- Zuzana Sobotíková
- Aneta Skaláková
- Šárka Klieštíková
Built different
Gymnázium Nová Paka
- Matěj Choutka
- Tomáš Typlt
- Adéla Tauchmanová
- Tobias Škvor
Buy high, sell low
Gymnázium Vyškov
- Albert Hochman
- Ema Otevřelová
Co následuje za melounem bez karetní hry v sedmém pádě a co je
zároveň smeták či koště bez T?
Gymnázium Šlapanice
- Anika Unge
- Jakub Sikora
- Václav Daněk
- Jan Pozdník
Confused ungabungas
Gymnázium Příbram
- Matěj Havel
- Monika Weisheitlová
- Barbora Vosková
- Jiří Kočí
CRAPybary
Gymnázium Brno, Slovan ské náměstí
- Sofie Šestáková
- Lucie Vondrušková
- Eliška Enžlová
- Anna Novotná
Dva na druhou
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
- Jiří Nejezchleb
- Eva Matěnová
- Štěpánka Keprtová
- Tereza Zelinková
Dvě na druhou
Gymnázium Nová Paka
- Eliška Poláková
- Tomáš Janda
- Tereza Kyselová
- Petr Mádlík
Dynamické matice
SPŠ Sokolská 1 Brno
- David Škrob
- David Bárta
- Matouš Pokorný
- Tomáš Názler
Feed Us Pi xd
Gymnázium Grösslingová
- Miroslava Pokorná
- Karin Jakubcová
- Mária Ostertágová
Fellas in Paris
Wichterlovo gymnázium
- Michal Matoušek
- Jakub Vašut
- Ivan Boruta
- Marco Nicolas Kormaník
fussgang
Gymnázium Voděradská
- Peter Čáp
- Maxim Arkhipov
- Kateřina Svačinová
- Jan Sedmihradský
Galantný Jagavý Háčik
Gymnázium Jura Hronca
- Zuzana Mičeková
- Katarína Gersová
- Lucie Guštafíková
- Dominik Rigasz
GJVJ
Gymnázium Jana Valeriána Jirsíka v Českých Budějovicích
- Adam Ziegelbauer
- Albert Pechoč
- Adam Krbeček
- Martin Kundrát
GO bros
Gymnázium Opatov
- Matěj Břeský
- Kryštof Břeský
Grandiózna jedovatá hyperbola
Gymnázium Jura Hronca
- Martin Štěpánek
- Laura Filková
- Alžbeta Kováčová
Gravitáciou jablko hodené
Gymnázium Jura Hronca
- Matej Haverlík
- Karolína Jediná
- Jana Pešková
- Matej Gurňák
Green Turtles
Gymnázium, Alejová 1, Košice
- Matej Vasky
- Veronika Nemjová
- Barbora Marcinčáková
- Adam Póša
GuMkÁčI
Gymnázium Grösslingová 18
- Roland Vízner
- Eduard Mrug
- Vladimir Drobný
- Jozef Kyčina
Hašelgarda <3
Mendelovo gymnázium Opava
- Julie Čermáková
- Kristýna Buchwaldová
- Jiří Rypl
- Vít Pfleger
Herausforderung
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
- Kateřina Dvořáková
- Anna Hronová
- Jakub Koňárek
- Lukáš Kycl
Karimathky
Gymnázium Dobruška
- Veronika Jouklová
- Eva Víšková
- Vít Janeček
- Julie Matulová
Každé řešení je jednoduché až na něj přijdeš
Gymnázium Boženy Němcové
- Petr Podolský
- Lukáš Poul
- Nela Marková
- Lukáš Hronovský
Kozel Clique
Gymnázium Příbram, Legionářů 402
- Jiří Hrubant
- David Bálek
- Jan Krejsa
- Hana Kopecká
Křesťani
Biskupské gymnázium HK
- Jan Maňaska
- Jaroslav Černý
Leptony
Gymnázium Petra Bezruče
- Martin Chrostek
- Jakub Slípek
Levý úhel
Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí, nám. TGM 1260
- Jan Opěla
- Petr David Lanča
Lorem ipsum
Jaroška
- Dominik Doležel
- Šimon Lopour
- Adam Flek
- Tran Anh Linh
M3D
Grösslingová 18, Bratislava
- Matúš Bagin
- Matúš Jonaštík
- Michal Bachratý
- Dávid Drobný
MaMaKuŠt
Gymnázium Brno, tř. Kapitána Jaroše
- Jakub Hlavenka
- Martin Bulant
- Matěj Boček
- Štěpán Povolný
Matheists
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
- Emma Novotná
- Adam Urválek
MatX
Gymnázium Boskovice
- Denisa Zdvořilá
- Nikola Sedláčková
- Tomáš Zatloukal
- Antonín Frajt
Mæth
Gymnázium PORG Libeň
- Sofie Vévodová
- Jakub Otakar Svoboda
- Patrik Jásek
- František Pečený
Methrace
Gymnázium Grösslingová
- Viktória Krettová
- Lucia Chladná
- Simon Omaník
- Michal Imrišek
MJGLR
Gymnázium Alejová 1,Košice
- Matúš Libák
- Leo Oros
- Ondrej Králik
- Richard Vodička
MMMM…
Mendelovo gymnázium, Opava
- Martin Fof
- Martin Boček
- Michaela Valtrová
- Marek Chwistek
Mozax
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
- Martin Kips
- Tomáš Miklošovič
- Michal Urban
- Matúš Duchyňa
Náhodná trojka
Gymnázium a OA Bučovice
- Ágnes Bednaříková
- Tomáš Šebeček
- Zuzana Palkovičová
NEPODSTATNÍ
Gymnázium Brno, třida Kapitána Jaroše
- Richard Blažek
- Jakub Devát
- Vojtěch Obořil
- Zdeňek Pezlar
Neschopný Krysy
Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň
- Viktor Suchý
- Miroslav Chaloupka
- Thomas Gessler
Nezhodli sme sa na názve
SPŠ Dubnica nad Váhom
- Michal Pecho
- Nikolas Blahušiak
- Matúš Smolka
- Samir Grble
Nuly v menovateli
Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
- Bianka Birčáková
- Martin Cigler
- Eduard Bielik
- Zdenko Kolečko
oint
Gymnázium Poštová 9, Košice
- Maximilián Pándy
- Oskar Hritz
- Martin Kliment
- Adam Džavoronok
Pán u stolu
Wichterlovo gymnázium
- Jakub Šafařík
- Adam Zezulka
- Miroslav Slezák
- Jan Holuša
Pekařky
Gymnázium Matyáše Lercha Brno
- Martina Smejkalová
- Andrea Ziembová
- Kristýna Vyskočilová
Perkelt
Gymnázium J. G. Tajovského
- Filip Frgelec
- Ján Jakub Tomášik
- Šimon Kapusta
Pětizářez
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Filip Maňas
- Matyáš Spěvák
- Jáchym Dytrt
- Anna Trnková
PetrGlozar
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
- Richard Materna
- Adam Slavata
- Michal Dvořáček
- Vilém Faja
pí se rovná e se rovná odmocnina z g
Gymnázium Boženy Němcové
- Vojtěch Dedek
- Lukáš Jaroměřský
- Tomáš Novák
- David Weishaupt
píp
fs čvut
pistol a naboj
Gymnázium Jura Hronca
- Filip Bubák
- Michal Varšányi
Pojďte pane budeme si hrát
Gymnázium Brno Slovanské náměstí
- Jakub Vlk
- Jakub Krejčí
- Teodor Boček
- Tobiáš Jobánek
Promovaní inženýři
Gymnázium Grösslingová 18
- Jakub Kvačka
- Samuel Kvačka
- Veronika Duchajová
- Mária Mederlyová
PVGŠ
Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
- Adam Kozubek
- Karolína Zemene
- Lukáš Vacek
- Ondřej Šedivý
Racooni
Mendelovo gymnázium, Opava
- Eva Ručilová
- Eva Böhmová
- Natálie Sedláčková
- Nikola Kurzicová
radosť
Gymnázium Grösslingová 18 (GAMČA)
- Filip Prutkay
- Daniel Medveczky
- Martin Šindelář
- Peter Kumančík
Remosky
Gymnázium Karla Čapka
- Julie Bambousková
- Jan Srp
- Benedikt Španěl
- Šimon Škultéty
Schrödinger's pussies
Jaroška
- Antonín Sekerka
- Adéla Heroudková
- Lucie Reichertová
- Radka Fojtová
Smurfové z Týna 2
Gymnázium Týn nad Vltavou
- Martin Haikl
- Martin Bříza
- Tomáš Kneslík
Souri Mouri
Gymnázium Matyáše Lercha
- Matěj Tlačbaba
- Matyáš Visi
- Roman Melnikov
Superkalifradžilistikexpialidózní studenti PVGŠ
Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
- Jakub Sikora
- Anika Unge
- Jan Pozdník
- Václav Daněk
SyntaxError
Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
- Jiří Polách
- Vojtěch Blažek
- Jan Kubiczek
Šelfiš bišiš
Gymnázium Šumperk
- Sofie Prchalová
- Lucie Drlíková
- Ella Macháčková
Šmoulové jsou zpět!!
Gymnázium Grösslingová 18
- Andrej Znamenáček
- Matej Škubla
- Elena Simčová
- Jaroslav Janáček
Tak nech to je Tím Int
Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza
- Ján Plachý
- Adam Benjamín Plšek
- Viera Glevitzká
Tennantovy kotlety
Gymnázium Jakuba Škody Přerov
- Daniel Hostášek
- Jáchym Kouba
- Lenka Poljaková
- Eliška Andrýsková
Terrorem ignis
Mendelovo gymnázium Opava
- Tereza Teplanská
- Patrik Plaček
- Vojtěch Martínek
- Anežka Mařádková
TGMko
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
- Adam Vanča
- Štefan Lee Grivalský
- Anna Preclíková
TGMko2
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
- Ema Skoumalová
- Barbora Vavřínková
The True GKJ
Gymnázium Kojetín
- Tomáš Flídr
- Michal Takač
- David Duchoň
- Milan Šebesta
Ti Chytří
OpenGate
- Jan Sikora
- Lukáš Michalik
- Elen Prokešová
- Vojtěch Hoffman
TLEJící tým
Biskupské gymnázium Hradec Králové
- Tereza Masopustová
- Lucie Mottlová
- Erik Doležal
- Jáchym Zamouřil
to není důležité
Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
- Alžběta Kopečková
- Veronika Vydrová
TSUNAVLNAMI
Jaroška
- Tina Kolomá
- Olga Dvořáková
- Ondra Maar
- Lea Fojtová
Tvoje Máma
Gymnázium Jana Keplera
- Petr Dosedla
- Mikuláš Králíček
- Matouš Šafránek
- Nikita Ustinov
Uctívači MV
Wichterlovo gymnázium
- Petr Němec
- Vít Kaděra
- Tomáš Wróbel
- Filip Jarolím
Umřel dealer, došly prachy, …
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
- Adam Slavata
- Michal Dvořáček
- Petr Glozar
- Vilém Faja
Vašek a jeho ženy
PORG Libeň
- Václav Verner
- Jan Vabroušek
- Josef Bednář
- Rebeka Zábranská
Vašek&Vašek
Wichterlovo gymnázium
- Václav Vinkler
- Václav Skalský
Vidle a lopaty
Gymnázium Nová Paka
- Tomáš Typlt
- Kryštof Vitvar
- Adéla Tauchmanová
- Matěj Choutka
Vyjmenel
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Marek Přibyl
- Daniel Vyparina
- Radek Košinár
- Lukáš Krejčí
ZASe-TUPEC
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
Underground
ExPost
underground
- Matej Hanus
- Martin Albert Gbúr
- Branislav Pastula
- Samuel Novák
K1Z
underground
- Pavol Kollár
- Martin Kollár
- Karin Kollárová
- Mária Kollárová
Karimathka
underground
- Matěj Doležálek
- Lenka Kopfová
- Josef Minařík
- Radek Olšák
Kvalitný Matrac Snov
underground
- Jozef Rajník
- Marek Murin
- Miloš Mičík
- Michal Staník
Mathlaci
underground
- Filip Čermák
- Martin Raška
- Adéla Karolína Žáčková
- Jiří Škrobánek
Na párek a dom
underground
- Denisa Chytilová
- Jana Pallová
- Marian Poljak
- Petr Vincena
Poradna psychologů
underground
- Petr Karlík
- Martin Vagner
- Michal Glasnák
- Daniel Radovan Ondrák
Pralein
underground
- Michal Buráň
- David Hruška
- Martin Sýkora
- Martin Vodička
PraSe.old
underground
- Alexander Slávik
- Tomáš Pavlík
- Josef Tkadlec
ὅπερ ἔδει δεῖξαι
underground
- Ondřej Bouchala
- Lukáš Folwarczný
- Michal Opler
- Tung Anh Vu