Týmy XII. ročníku
Zde najdete seznam týmů, které jsou přihlášeny do této soutěže.
Počet týmů: 83
…
Gymnázium Křenová 36, Brno, příspěvková organizace
- Michaela Frendlová
- Ema Rotterová
3 a 3/4.A
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Jindřich Matuška
- Daniel Perout
- Zdeněk Pezlar
- Michal Tešnar
A posteľné obliečky
GJH
- Viktória Pravdová
- Maroš Studenič
- Jakub Čupka
- Dávid Vadkerti
AMaTer
Gymnázium Ivana Olbrachta Semily
- Magdalena Šlaufová
- Tereza Machačková
- Tereza Šupová
- Marie Palmová
aMATHéři
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
- Klára Dvořáčková
- Václav Janáček
- Jiří Kalvoda
- Klára Pernicová
Betaroot
Gymnázium Grösslingová 18
- Viktor Imrišek
- Matej Repa
- Martin Belluš
- Ivo Novysedlák
Betaroot™
Gymnázium Grösslingová 18
- Tereza Vranová
- Hana Mičíková
- Michal Urban
- Matúš Duchyňa
big brain
Gymnázium Brno-Bystrc, Vejrostova 2, příspěvková organizace
- Veronika Jirmusová
- Dora Cidlinská
- Jan Trnečka
- Ondřej Kalandra
Borci na konci
Mendelovo Gymnázium Opava, Komenského 5
- Marek Chwistek
- Michal Vícha
- Aneta Lorková
- Jakub Černohorský
definitely not brute force
GJH
- Adam Rajský
- Erik Tóth
- Vladimír Vozár
- Mária Mičeková
Divoké Kachny
Gymnásium Brno, Tř. Kpt. Jaroše
- Jan Václavek
- Otakar Vítek
- Martin Pytela
- Duc Minh Tran
Fantastická pětka a jak ji narýsovat
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
- Čeněk Motyčka
- Alžběta Kadlecová
- Adéla Buchtová
- Václav Stávek
Galeje team
Gymnázium Alejová 1, Košice
- Ladislav Antoži
- Adrián Mikolaj
- Jakub Blišťan
- Jakub Müller
GAMČÁCI a ŠKÔLKAR
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
- Radka Bírová
- Martin Bucko
- Barbora Javorová
- Matúš Papšo
GBV Warriors
Gymnázium a Jazyková škola Břeclav
- Vít Kouřil
- Nela Helešicová
- Jan Chlumecký
- Jakub Hrubý
Girl Power a Dávid
Gymnázium Grösslingová
- Miroslava Pokorná
- Karin Jakubcová
- Mária Ostertágová
- Dávid Drobný
GMLogika
Gymnázium Matyáše Lercha
- Matyáš Zápeca
- Tudor Alexandru Stoican
- Vratislav Pecháček
- Natálie Nezvalová
Gumkáči
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
- Eduard Mrug
- Martin Babala
- Vladimír Drobný
- Jozef Kyčina
Herausforderung
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
- Jakub Koňárek
- Anna Hronová
- Lukáš Kycl
- Kateřina Dvořáková
Hermánci
Gymnázium Brno-Řečkovice
- Ondřej Pavlík
- Ondřej Valášek
- Tereza Novotná
- Veronika Svobodová
Hm
Gymnázium Grösslingová 18
- Richard Henček
- Sebastián Hajdu
- Peter Kumančík
- Tomáš Šuster
J + 3M = 1A
Gymnázium Grösslingová 18
- Matúš Bagin
- Matúš Jonaštík
- Marek Majerik
- Jana Fľaková
Jahody
Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava
- David Belobrad
- Alex Gašparíková
JOE
Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav,
příspěvková organizace
- Hoang Anh Vu
- Jan Davčík
- Matthias Thomas Dippold
- Alena Gorčíková
Juanita
gymnázium Christiana Dopplera
- Václav Cedrik Belza
- Klára Grinerová
- Ondřej Kunc
- Adéla Karolína Žáčková
Kája Team
BiGy Brno
- Karolína Podivínská
- Karolína Krejčiříková
Koňskovlasá žíněnka
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
- Adam Blažek
- Dominik Farhan
- Petr Hladík
- Ondřej Sladký
Kučkovci
Mendelovo gymnázium Opava
- Pchálek Jan
- Daniel Myšák
- František Bujnovský
- Emily Beck
Lopaty ze Šlapanic
Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
- Jan Kostrhun
- Jakub Hodek
- Tereza Vaněčková
- Karolína Zemene
MaMaKuŠt
Gymnázium Brno,třída Kapitána Jaroše
- Jakub Hlavenka
- Martin Bulant
- Matěj Boček
- Štěpán Povolný
Márovci
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
- Michal Dvořáček
- Richard Materna
- Vilém Faja
- Adam Slavata
MatGO
Gymnázium Opatov
- Michal Smieško
- Michal Kraus
- Le Vu Neumann
- David Šimůnek
Matrace
Mendelovo gymnázium Opava, Komenského 5
- Martin Boček
- Jiří Rypl
- Kateřina Válková
- Michaela Valtrová
me and the boys
Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
- Martin Kips
- Jakub Šváby
- Matej Čillik
- Juraj Moza
Ministerské raňajky
Gymnázium Groessilngová 18, Bratislava
- Jakub Lubušký
- Martin Šindelář
- Daniel Medveczky
muhehe
Bigy
- Markéta Bučková
- Anežka Brzobohatá
- Tomáš Brtník
my
Gymnázium Grösslingova
- Matej Urban
- Tereza Škublová
- Viktor Balan
- Matúš Zelko
MyšLenka
Gymnázium třída Kapitána Jaroše
- Janča Bušová
- Olga Dvořáková
- Tina Kolomá
- Lea Fojtová
Název byl ukraden
Mendelovo gymnázium Opava
- Tereza Teplanská
- Vojtěch Martínek
- Marek Chobot
- Klára Heriánová
Název tohoto týmu je ponechán čtenáři jako cvičení
Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
- David Olof Unge
- Martin Vacek
- Adam Kozubek
- Jan Vašák
Nikolky tým
Gymnázium Strakonice
- Eliška Valentová
- Sára Klenovcová
- Nikola Maroušková
OnlyMath
Mendelovo gymnázium, Opava
- Vojtěch Janošík
- Johan Paul
- Petr Skupien
- Klára Kuchejdová
Osmičky
Gymnázium Třinec
- Michaela Holotňáková
- Petr Martynek
- Rudolf Kubik
- Vladimír Šnajdr
Patja
Gymnázium Jana Keplera
- Viktor Fukala
- Magdaléna Mišinová
- Jakub Petr
- Jan Adámek
Pátrame pošt vrtom
Gymnázium Poštová 9, Košice
- Martin Andričík
- Adam Džavoronok
- Martin Kliment
- Maximilián Pándy
Perkelt
GJGT
- Ján Tomášik
- Richard Turčan
- Filip Frgelec
pi=22/7
Gymnázium Boženy Němcové
- David Weishaupt
- Tomáš Novák
- Lukáš Jaroměřský
- Vojtěch Dedek
Po čtvrté to snad vyjde
Mendelovo gymnázium, Opava
- Karel Chwistek
- Martin Fof
- Vojtěch Krobot
- Adam Pavelka
Poď sem kam deš
Gymnázium Voděradská
- Martin Losinský
- Matěj Ruml
- Lukáš Veselý
- Viktor Nezveda
Postele, ktoré idú vyhrať matrace
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
- Lukáš Gáborik
- Tomáš Hulla
- Jakub Kliment
- Richard Schwarz
radosť
Gymnázium Grösslingová 18 (GAMČA)
- Filip Prutkay
- Uršuľa Mária Kossaczká
- Alica Dományová
- Michal Cibulka
Scuderia Ferrari
Wichterlovo gymnázium
- Tomáš Hrbáč
- Mikuláš Novotný
- Tomáš Janoušek
- Anna Hýžová
Schrödinger's pussies
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
- Antonín Sekerka
- Adéla Heroudková
- Lucie Reichertová
- Radka Fojtová
Slavíkovci
Gymnázium Voděradská
- Matěj Chvojka
- Tomáš Haken
- Jan Hejsler
- Michael Monček
Smurfové z Týna
Gymnázium Týn nad Vltavou
- Martin Haikl
- Martin Bříza
- Tomáš Kneslík
Spam
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Tajovského 25, Banská Bystrica
- Šimon Kapusta
- Peter Kochelka
- Andrej Špitalský
- Martin Kmeť
Stop the count!
Gymnázium Břeclav
- David Kamenský
- Petr Babič
- Jakub Osička
- Daniel Juráš
Team
GJP Slavičín
- Kristýna Bělušová
- Jan Červeňan
- Amálie Maryášová
- Jakub Červeňan
Telč
Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola v Telči
- Jan Sláma
- Vít Nosek
- Adam Křivánek
- Tadeáš Fejfar
The True GKJ
Gymnázium Kojetín
- Michal Takač
- Daniel Palička
- David Duchoň
- Tomáš Flídr
To sou zas nápady
Gymnázium Brno-Řečkovice
- Kateřina Matulová
- Radek Slavíček
- David Šponer
- Nela Sendlerová
Tvoje Máma
Gymnázium Jana Keplera
- Matouš Šafránek
- Nikita Ustinov
- Petr Dosedla
- Lukáš Veškrna
Viktor Ježice Je Dračice
Gymnázium, Brno, tř. Kpt. Jaroše 14
- Jakub Devát
- Michaela Halaštová
- Vojtěch Obořil
- Tobiáš Poláček
Zapni mloka
GJH
- Eva Dingová
- Peter Rajský
- Jana Pešková
- Karolína Jediná
Ze-S
Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
- Matěj Tajovský
- Oliver Okleštěk
- Jan Vojta
Underground
aPe VenOM
underground
- Petr Sochor
- Veronika Borýsková
- Marek Seďa
- Ondřej Svoboda
Asi nic
underground
Dvaja musketieri a Alex
underground
- Ľudovít Štúr
- Jozef Miloslav Hurban
- Michal Miloslav Hodža
- Ján Hollý
Ex post
Underground
- Matej Hanus
- Martin Albert Gbúr
- Branislav Pastula
- Peter Ridilla
Gáďa a Alfa Samci a Beta Samice
Underground
GJGT Revival
underground
- Jakub Cimerman
- Martin Adamec
Karimathka
underground
- Josef Minařík
- Radek Olšák
- Lenka Kopfová
- Matěj Doležálek
Kuknem, Mám Spočítané
underground
- Juro Bodík
- Marek Murin
- Mišo Staník
- Maťo Vodička
Moutes
Underground
- Tomáš Moutelík
- Michaela Bartesová
- Jan Homola
Na párek a dom
underground
- Petr
- Marian
- Šutis
- Václavkovi
Nematematik
Underground
OMAR
Underground
- Radek Doležal
- Adéla Šojdrová
- Monika Janošková
- Ondřej Bergmann
PPPK
underground
- 1. přítel
- 2. přítel
- 3. přítel
- Olda
PraSe.notold
underground
- Filip Čermák
- Pavel Hudec
- Filip Bialas
- Danil Koževnikov
PraSe.semiold
Underground
- Anna Doležalová
- David Hruška
- Alexander Slávik
- Josef Tkadlec
Sám doma
underground
Věrná akce bundlu
underground
- Vladimír Sedláček
- Vojtěch Suchánek
- Tran Anh Minh
- Martin Zahradníček
ὅπερ ἔδει δεῖξαι
underground
- Ondřej Bouchala
- Lukáš Folwarczný
- Michal Opler
- Jan Bydžovský