MathRace -- matematická soutěž PřF MU

Navigace: MathRace >Týmy

  Zapomenuté heslo?

Čas serveru

10:51:48

Zde najdete seznam týmů, které jsou přihlášeny do této soutěže.

Počet týmů: 81

2M&N

Gymnázium a SOŠPG Nová Paka
  • Nina Šulcová
  • Mariana Horáková
  • Naděžda Choutková
  • Markéta Jirsová

3 mušketýři

3 mušketýři

Gymnázium F. X. Šaldy
  • Michaela Urbanová
  • Natálie Lászlóová
  • Mikuláš Pater

Anštajnův omyl

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
  • Anna Šalomounová
  • Eliška Dobešová
  • Eva Haluzíková
  • Kateřina Bartlová

atleti

atleti

Gymnázium Příbram
  • Matěj Mach
  • Matyáš Dobeš
  • Vojtěch Flíček
  • Jonáš Švaříček

Balkán

Balkán

Gymnázium F. X. Šaldy
  • Patrik Pöschl
  • Ema Rajtarová
  • Endri Čalliku
  • Nikola Radostová

Baltazári

SPŠ Informačných Technológií Kysucké Nové Mesto
  • František René Salinger
  • Ondrej Tóth
  • Martin Trnka
  • Adam Vančo

BBT

BBT

Gymnázium J.K.Tyla, Hradec Králové
  • Barbora Kocábková
  • Berenika Trojanová
  • Tomáš Bartoš

BENGR

BENGR

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
  • Monika Drexlerová
  • David Něnička
  • Jakub Šrámek
  • Jakub Mynář

Bogovnici

Bogovnici

Gymnazium Krnov
  • Martin Perout
  • Richard Vlasak
  • Gabriel Brisuda
  • Vojta Miczka

bombicky

bombicky

Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek - Místek
  • Magdalena Adamcová
  • Filip Urban
  • Kateřina Mohačová

BOℝCI (Ne)BOŘIΤ∃LÉ

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Jan Říha
  • David Horčička
  • Jan Najbert
  • Aneta Kolářová

dýz

Gymnazium melnik fr
  • Jachym Levenhever
  • Erik Sabol
  • Matúš 1/2
  • Kateřina II. Ukrutná

Factorio 2.0

Factorio 2.0

Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
  • David Hromádka
  • Filip Černý
  • Samuel Gregor Kalický
  • Matěj Hanika

Fantaaaaaazia

Fantaaaaaazia

Gymnázium Grosslingová 18
  • Marek Majerik
  • Jana Fľaková
  • Matúš Pokorný
  • Ján Lakota

Ferenc Perenc

Ferenc Perenc

Wichterlovo gymnázium
  • Petr Němec
  • Marco Kormaník
  • Michal Matoušek
  • Richard Beneš

Grandiózní triumf

Gymnázium PORG Libeň
  • Patrik Jásek
  • Jan Vabroušek
  • Sofie Vévodová
  • Rebeka Zabranská

Gympl

Gympl

Gymnázium Příbram, Legionářů 402
  • Matěj Pánek
  • Alena Čechová
  • Jan Kudelňák
  • Armin Maršálek

HRDÍ GAMÁCI

Gymnázium Angely Merici
  • Vladimír Štefunko
  • Ondrej Šesták
  • Matúš Moravec
  • Lukáš Bíro

imaginární tým

SŠTE Olomoucká
  • Bang Pham
  • Eliška Zonygová

KAPITÁL

KAPITÁL

Gymnázium Boskovice
  • Maxmilián Ladislav Skuda
  • Vojtěch Ochmanský
  • Linda Tománková
  • Jan Bradáč

Každé řešení je jednoduché až na něj přijdeš

Každé řešení je jednoduché až na něj přijdeš

Gymnázium Boženy Němcové Hradec Králové
  • Petr Podolský
  • Lukáš Poul
  • Nela Marková
  • Štěpán Blaha

Kohut123

Gymnázium Jura Hronca
  • Jakub Nemček
  • Zuzana Mičeková
  • Tomáš Halamiček

Konvexný tím

Konvexný tím

Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
  • Martin Cigler
  • Eduard Bielik
  • Peter Hazlinger
  • Dávid Kucbel

Krtek

Krtek

Nový PORG
  • David Bojko
  • Karan Julius Sonakiya
  • Jan Kubeš
  • Jiří Kryštof Jedlička

Last second team

Last second team

Mendelovo gymnazium Opava
  • Ondřej Vávra
  • Rafael Svoboda

Lenkini učni

Lenkini učni

Stredná priemyselná škola informačných technológií
  • Marek Rzeszoto
  • Tomáš Zajac
  • Fabián Vojár
  • Matúš Budoš

Machři

Gymnázium Cihelní, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Vojtěch Fojtík
  • Jakub Horák
  • Tadeáš Světlík
  • Eliška Krestová

Matrace

Matrace

Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
  • Matouš Kubín
  • Filip Hejzlar
  • Tomáš Havel
  • Ema Nermuťová

Methrace

Methrace

Gymnázium Grösslingova 18
  • Simon Omaník
  • Michal Imrišek
  • Andrej Znamenáček
  • Lucia Chladná

MethRacists

Gymnázium Olomouc-Hejčín, Tomkova 45, Olomouc
  • Jan Kolář
  • Dan Válek
  • Jonáš Himr
  • Michael Ambros

Michal Pecho

Michal Pecho

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
  • Lenka Poljaková
  • Eliška Andrýsková
  • Lucian Poljak
  • Jáchym Kouba

Minarovičova garda

GJGT Banská Bystrica
  • Viktor Siman
  • Martin Kubíni
  • Matej Paulovič
  • Jakub Kubaščík

Mnejedno

Mnejedno

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Daniel Benko
  • Michal Katriňák
  • Ester Szabariová
  • Eva Krajčiová

Najlepší_z_1.L

Najlepší_z_1.L

Gymnázium J.G. Tajovského Banská Bystrica
  • Leonard Laco
  • Mathias Balog
  • Nikolas Frejer
  • Tatiana Babicová

Něco vtipného a relevantního

Něco vtipného a relevantního

Gymnázium Brno, Křenová
  • Anna Janíková
  • Lucie Šumanová
  • Jan Maňoušek

NemámeTuCoDělat

NemámeTuCoDělat

Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
  • Hrnčířová Eva
  • Kubeček Antonín
  • Matjaš Daniel
  • Bohadlo Jáchym

ODTO

ODTO

Gymnázium Pierra de Coubertina
  • Daniela Zímová
  • Barbora Přílepková
  • Václav Syrový
  • Vojtěch Radimecký

Pan u stolu

Pan u stolu

Wichterlovo gymnázium
  • Jakub Šafařík
  • Adam Zezulka
  • Miroslav Slezák
  • Jan Holuša

Pavilon hroc-hů

Pavilon hroc-hů

Wichterlovo gymnázium
  • Václav Holuša
  • Matyáš Měch
  • Mikuláš Hořenek
  • Filip Gašparín

Pekaři

Pekaři

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
  • Jakub Křováček
  • Michal Jan Hovanec
  • Ivan Pekař
  • Oleksandra Savčuk

Petr Glozar

Petr Glozar

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
  • Richard Materna
  • Anežka Čechová
  • Michal Dvořáček
  • Petr Glozar

Plap Plap

Plap Plap

GJGT BB
  • Samuel Sklenár
  • Marek Job
  • Alex Igonda
  • Timotej Fides

počtáři

počtáři

Mensa gymnazium
  • Adam Dedek
  • Jan Ostatnický
  • Jakub Černohorský
  • Filip Prokop

Poválendy

Poválendy

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Ráchel Uma Hrnčířová
  • Lucie Vičarová
  • Ema Sedláková
  • Tereza Krejčí

Prestiž

Prestiž

Smíchovská SPŠ
  • Erik Ježek
  • Viktor Číhal
  • Adam Šlajer
  • Anna-Kristina Migel

Průjem ze Znojma

Průjem ze Znojma

Gymnázium Dr. Karla Polesného
  • Eliáš Utinek
  • Nikola Hušek

Prvočísla

Prvočísla

Gymnázium, Příbram, Legionářů 402
  • Matěj Šimek
  • Vojta Bernát

Přímka ET

Přímka ET

Gymnázium a SOŠPg Nová Paka
  • Tereza Kyselová
  • Eliška Poláková

Randováčci

Gymnázium dr. Antona Randy, Jablonec n.
  • Michal Vajskebr
  • Honza Pěnička
  • Jenda Hnídek

ROOMovia

Gymnázium Alejová 1, Košice
  • Richard Vodička
  • Ondrej Králik
  • Oliver Seman
  • Matúš Libák

rozšlapnuta koťátka

Gymnázium a SOŠPg Nová Paka
  • Madlen Hanušová
  • František Svoboda
  • Kateřina Hylmarová

Schrödingerovy kočky

Schrödingerovy kočky

Gymázium O. Havlové
  • Lucie Endlová
  • Anna Dragonová
  • Natálie Váhalová

SohCahToa

Gymnázium Voděradská
  • Eliška Jindráková
  • Veronika Huclová
  • Kamila Zvolská
  • Markéta Fauré

Stojani

Stojani

Gymnázium Olomouc-Hejčín
  • Nikola Hrabal
  • Tomáš Holásek
  • Jana Fišerová
  • Richard Stavarský

SUPERMAX15

SUPERMAX15

Gymnázium Nová Paka
  • Matěj Choutka
  • Kryštof Vitvar
  • Adéla Tauchmanová
  • Tobias Škvor

Svaz českých kolejologů

Svaz českých kolejologů

Wichterlovo gymnázium
  • Martin Melecký
  • Vít Kaděra
  • Tomáš Wróbel

Sylvester–Gallai theorem

Sylvester–Gallai theorem

Mendelovo gymnázium, Opava
  • František Janošík
  • Milena Grafová
  • Patrik Štencel
  • Kateřina Volná

Táborníci

Táborníci

Gymnázium Pierre de Coubertina
  • Pavel Tesařík
  • Abdunazar Saidov
  • Vojtěch Kodad
  • Karel Voborník

TOP Gs

Gymnázium Nový PORG
  • Antonín Babouček
  • Tomáš Přibyl
  • Kristián Štibinger
  • Tomáš Návrat

U Ondry doma

U Ondry doma

První české gymnázium v Karlových Varech
  • Hana Burešová
  • Jiří Nedvěd
  • Ondřej Albrecht
  • David Pohl

U Pavla doma

U Pavla doma

První české gymnázium v Karlových Varech
  • Adam Šmída
  • Kilian Pavelec
  • Jan Beneš
  • Tereza Zvonařová

Vachulky

Gymnázium, U Balvanu
  • Karolína Václavíková
  • Jáchym Kořínek
  • Martin Buchar
  • Danylo Boiko

Vektorový súčin

Vektorový súčin

Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, SK
  • Tomáš Otrubčák
  • Igor Vargovič
  • Jakub Večeřa

Wilhelm Jarosch

Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
  • Tomáš Pazourek
  • Pavel Hyánek
  • Otakar Vítek
  • Svatava Šimečková

Z/pZ

Z/pZ

Gymnázium Jura Hronca
  • Dominik Rigasz
  • Jakub Krivosik
  • Simon Svrcek
  • Samuel Bogner

Zderivovaní gympláci

Jiráskovo gymnázium Náchod
  • Tobiáš Mazura
  • Martin Doucha
  • Markéta Dítětová
  • Štěpán Vít

πmaxxers

πmaxxers

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky
  • Dalibor Englisch
  • David Moškoř
  • Matěj Neckář
  • Ondřej Kučera

πramidové schéma

πramidové schéma

Wichterlovo gymnázium
  • Jan Martin Macháček
  • Jakub Mršťák
  • Vít Černík
  • Simon Veiser

Underground

Etik, Velká holka a Dva požîrači duší

Etik, Velká holka a Dva požîrači duší

underground
  • Redek Or káš [cache]
  • Lenička Kopfovic
  • Fílomor Čechomor
  • Fa(u)st RushKa

Hlubina myšlení

Hlubina myšlení

underground
  • Josef Minařík
  • Filip Bialas

Hrochy

underground
  • matejvasky
  • Kopy
  • Kubo

Chudák ovečka

underground
  • Green
  • Jonáš Havelka

Kúsok Málo Spánku

Kúsok Málo Spánku

underground
  • Džavo Džavoronok
  • Šošo Šošovička
  • Štepi Štěpánek
  • Viatok Hanika

Kvalitný Matrac Snov

Kvalitný Matrac Snov

underground
  • Tomáš Sásik
  • Marek Murin
  • Jozef Rajník
  • Jakub Poljovka

Mathrace_brkoteam

Mathrace_brkoteam

Underground
  • A
  • B

Na párek a dom

Underground
  • Petr
  • Marian
  • Denča

Pančelky a pančitel

Pančelky a pančitel

Underground
  • Zuzana Halaštová
  • Martina Hrubošová
  • Eva Jirásková
  • Pavel Sikora

PraSe.old

PraSe.old

underground
  • Alexander Slávik
  • Tomáš Pavlík
  • Michal Rolínek
  • David Hruška

Stará pasta

Stará pasta

underground
  • Michal Choma
  • Peter Novák

STROM.KE

STROM.KE

underground
  • Martin Vodička
  • Martin Masrna
  • Ján Richnavský
  • Norbert Micheľ

ὅπερ ἔδει δεῖξαι

underground
  • Ondřej Bouchala
  • Lukáš Folwarczný
  • Michal Opler



Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu a finanční podporou Ústavu matematiky a statistiky Masarykovy univerzity, České matematické společnosti a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Design © 2006 Ivana Halabalová