Výsledky
Průběžné pořadí po 4. sérii XXX ročníku
# | Jméno | Škola | Ročník | 1↓ | 2↓ | 3↓ | 4↓ | Součet |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gola, Viktor | Vsetín | 3. | 24 | 24 | 21 | – | 69 68 |
2. | Starý, Petr | GJ České Budějovice | 2. | 21,47 | 22,33 | 22,33 | – | 66,13 63,2 |
3. | Komín, Lukáš | GO Praha | 1. | 21,08 | 20,09 | 21,49 | – | 62,66 56 |
4. | Najbert, Jan | GKJ Brno | 3.mat | 22,75 | 19,5 | 18,5 | – | 60,75 58,5 |
5. | Pazourek, Tomáš | GKJ Brno | 2.mat | 22,13 | 21,08 | 15,23 | – | 58,44 53,9 |
6. | Demovič, Miňo | G Bratislava | 2.mat | 21,68 | 19,88 | 16,13 | – | 57,69 52,9 |
7. | Horčička, David | GKJ Brno | 3.mat | 20,17 | 20,75 | 12,83 | – | 53,75 50,5 |
8. | Šrubař, Matěj | GTGM Hustopeče | 2. | 18 | 13,33 | 18,53 | – | 49,86 40,8 |
9. | Králik, Ondrej | G Košice | 3.mat | 18,42 | 15,25 | 14,58 | – | 48,25 43,5 |
10. | Andrýsková, Eliška | GJŠ Přerov | 4. | 18,17 | 17,42 | 10,73 | – | 46,32 42,3 |
11. | Krška, Radim | 3. | 16,58 | 15,45 | 11,25 | – | 43,28 35,7 | |
12. | Hyánek, Pavel | GKJ Brno | 2.mat | 22,13 | 20,85 | – | – | 42,98 41,3 |
13. | Poljaková, Lenka | GJŠ Přerov | 4. | 15,67 | 19,83 | 5,02 | – | 40,52 37,3 |
14. | Počarovská, Lenka | Znojmo | 1. | 21,78 | 14,31 | 3,97 | – | 40,06 33,1 |
15. | Kolenatá, Šárka | Teplice | 1. | 16,29 | 12,75 | 10,48 | – | 39,52 27,9 |
16. | Krejčí, Tereza | GKJ Brno | 4.mat | 20,33 | 17,22 | – | – | 37,55 36,6 |
17. | Chlupová, Lucie | Třinec-Staré Město | 2. | 12,67 | 8,67 | 16,2 | – | 37,54 28,3 |
18. | Sedláková, Ema | GYREC Brno | 4. | 16,75 | 10,5 | 9,1 | – | 36,35 32,1 |
19. | Vaceková, Anita | GKJ Brno | 1.mat | 14,27 | 19,33 | 2 | – | 35,6 29,2 |
20. | Říha, Jan | GKJ Brno | 3.mat | – | 18,17 | 15,83 | – | 34 31,2 |
21. | Vomlelová, Zuzana | GK Brno | 1.mat | 8,67 | 11,07 | 13,33 | – | 33,07 24,8 |
22. | Černušková, Daniela | Uherské Hradiště | 3. | 11,88 | 17,85 | – | – | 29,73 25,3 |
23. | Košťál, Alexander | G Tišnov | 2. | 16,33 | 8 | 5,07 | – | 29,4 22,3 |
24. | Kornel, Tomáš | Frýdek-Místek | 1. | 17,41 | 8,5 | – | – | 25,91 18,7 |
25. | Dvořák, Marek | GKJ Brno | 1.mat | 12,67 | 5,33 | 6,67 | – | 24,67 18,5 |
26. | Klementová, Julie | Písek | 2. | 11,33 | 8,67 | 4,4 | – | 24,4 18,3 |
27. | Krzystek, Rudolf | G Praha | 1. | 4,96 | 4,25 | 15,02 | – | 24,23 17,1 |
28. | Šimová, Pavla | G Šumperk | 3. | 3,75 | – | 20,25 | – | 24 22 |
29. | Šimečková, Svatava | GKJ Brno | 2.mat | 15,75 | 7,5 | – | – | 23,25 19 |
30. | Harman, Filip | GYREC Brno | 2. | 21,8 | – | 0,93 | – | 22,73 21,4 |
31. | Bradáč, Jan | G Boskovice | 0. | 12 | 9,45 | – | – | 21,45 14,3 |
32. | Žemlička, Ivan | Praha | 3.mat | 19,25 | – | – | – | 19,25 18,3 |
33. | Hrachovec, Tomáš | Ostrov | 1.mat | 9,33 | 4 | 5,47 | – | 18,8 14,1 |
34. | Migel, Anna-Kristina | 1. | – | 18,17 | – | – | 18,17 14 | |
35. | Krajíček, Vilém | GKJ Brno | 1.mat | 6 | 8 | 3,33 | – | 17,33 13 |
36. | Lopour, Šimon | GKJ Brno | 3.mat | 16,5 | – | – | – | 16,5 15 |
37. | Strnadová, Daniela | Ústí nad Labem | 3. | 13,75 | 2,25 | – | – | 16 12,8 |
38. | Doležel, Dominik | GKJ Brno | 3.mat | 16 | – | – | – | 16 14,4 |
39. | Belopotočan, Kristián | GT Banská Bystrica | 1.mat | 13,33 | – | – | – | 13,33 10 |
40. | Mládek, Adam | Valašské Klobouky | 2. | 10,67 | – | – | – | 10,67 8 |
41. | Honsejková, Markéta | G a SOŠPg Liberec | 3.mat | 10,5 | – | – | – | 10,5 9 |
42. | Sedmidubský, Matyáš | G Tišnov | 3. | 9,63 | – | – | – | 9,63 7,7 |
43. | Matjaš, Daniel | Náchod | 1. | 4,96 | 4,25 | – | – | 9,21 6,5 |
44. | Krebsová, Barbora | Modra | 3.mat | 8,17 | – | – | – | 8,17 7 |
45. | Vořechovský, Martin | GKJ Brno | 1.mat | 8 | – | – | – | 8 6 |
46. | Vondrouš, Jan | Frýdek-Místek | 1. | 7,79 | – | – | – | 7,79 5,5 |
47. | Bihun, Alexandr | GJ České Budějovice | 4. | 7 | – | – | – | 7 6 |
48. | Maxera, Kryštof | GJ České Budějovice | 3. | – | – | 6,88 | – | 6,88 5,5 |
49. | Prášková, Terezie | 2. | 6 | – | – | – | 6 4,5 | |
50. | Jedličková, Kateřina | G Brno | 4.mat | 5,53 | – | – | – | 5,53 5,1 |
51. | Kolářová, Lucie | G Dačice | 0. | 0,75 | 4,5 | – | – | 5,25 3,5 |
52. | Káňa, David | GKJ Brno | 1.mat | 4 | – | – | – | 4 3 |
53. | Vojtíšek, Filip | GYREC Brno | 4. | 3,5 | – | – | – | 3,5 3 |
54. | Fryšová , Andrea | G Cheb | 2. | – | – | 3,2 | – | 3,2 2,4 |
55. | Verner, Václav | Praha | 3. | 3,13 | – | – | – | 3,13 2,5 |
56. | Lopour, Šimon | GKJ Brno | 3.mat | 2,33 | – | – | – | 2,33 2 |
© BRKOS Team | brkos@math.muni.cz | Přírodovědecká fakulta MU, Kotlářská 2, 611 37 Brno
Popularizace vědy a výzkumu v přírodních vědách a matematice s využitím potenciálu a finanční podporou Ústavu matematiky a statistiky Masarykovy univerzity, České matematické společnosti a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.