Brněnský korespondenční seminář

Registrace | Nové heslo |

Chystáme

Pán Okruhů

1.9. – 7.9.2018

Letní soustředění 2018
Kapacita: 16 účastníků (řešitelé s více body v letošním ročníku mají při přihlášení do 13. srpna přednost, máte však šanci i s menším počtem bodů)

(Neváhejte se přihlásit, i když vidíte, že už je před vámi 16 účastníků přihlášených – vždy se stane, že se někdo nemůže nakonec zúčastnit, proto mají náhradníci velké šance na konečnou účast :))

Těšit se můžete na odborné přednášky z různých oblastí matematiky doprovázené zážitkovým programem, na který jen tak nezapomenete! Letos na téma Pán Okruhů.
Soustředění je vhodné jak pro ostřílené matematické olympioniky, tak pro matematiky-začátečníky či studenty, kteří mají k matematice pouze kladný vztah.

Pokud máte jakékoliv otázky, neostýchejte se nám napsat :)

Přihláška a seznam účastníků »


Proběhlo

BRKEA

29.1. – 3.2.2018

Orlické hory

O soustřeďku

Biblické příběhy

28.8. – 3.9.2017

Křižanov

O soustřeďku

Kočky, internet a tag

5.2. – 10.2.2017

Hraběšice

O soustřeďku

Brkomoni

29.8. – 4.9.2016

Zdobnice, Orlické hory

O soustřeďku

Utopie

7.2. – 12.2.2016

Klepáčov, Jeseníky

O soustřeďku

Blázinec

30.8. – 6.9.2015

Daňkovice

O soustřeďku

DŘEKOS

2.2. – 7.2.2015

Pustevny v Beskydech

O soustřeďku

Warriors of Congruence Online

31.8. – 6.9.2014

Ústí nad Orlicí

O soustřeďku

Multitematické

9.2. – 14.2.2014

Daňkovice

O soustřeďku

The Brackbird

1.9. – 7.9.2013

Zdobnice

O soustřeďku

Vypečené soustředění

4.2. – 9.2.2013

chata Tučňák v Kořenově

O soustřeďku

EXPERIMENT

2.9. – 8.9.2012

Jeseník

O soustřeďku

HL Academy

13.2. – 18.2.2012

Lopata

O soustřeďku

V zajetí 8 bitů

28.8. – 3.9.2011

Radějov-Lučina

O soustřeďku

Než vám klesnou víčka

12.2. – 16.2.2011

Stříbrnice

O soustřeďku

Broukos 2010

29.8. – 4.9.2010

Uhelná, Jeseníky

O soustřeďku

BR Solutions

23.2. – 27.2.2010

Orličky

O soustřeďku

Expedice 401/09/P267

30.8. – 5.9.2009

Police

O soustřeďku

Setkání týmů

22.6.2009

Brno, MU & LC

O soustřeďku

Ragnasenna: Svár bohů

10.2. – 14.2.2009

České Petrovice

O soustřeďku

XIV. Ročník

31.8. – 6.9.2008

Pastviny

O soustřeďku

Nulté Zimnění

1.2. – 2.2.2008

DDM Junior Brno

O soustřeďku

XIII. ročník

1.9. – 9.9.2007

Švagrov

O soustřeďku

XII. ročník

1.9. – 9.9.2006

Prudká

O soustřeďku

XI. ročník

1.9. – 9.9.2005

Zouvalka

O soustřeďku